Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Munka sosem szégyen vagy mégis?

Munka sosem szégyen vagy mégis?

Figyelt kérdés
Sokszor szokták kijelenteni bármilyen munkával kapcsolatban hogy a munka sosem szégyen, ugyanakkor van egy másik tábor véleménye aki azt mondja gyakorlatilag mindenkire aki nem jól fizető szellemi munkát végez hogy vesztes, semmirekellő, nem ambíciózus stb.

2022. márc. 11. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

Láttam én már diplomás veszteseket. :)

A munka számomra sosem szégyen.


Még egy takarító munkáját is becsülöm.

2022. márc. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Minden munkának meg van a maga előnye, illetve hátránya. Szellemi munkát ppéldául én nem tudnék végezni, ahhoz is meg kell lenni egy bizonyos mentalitásnak, hogy 8 órában a seggemen üljek és papir munkát végezzek. Viszont, ha valaki engem azért lenéz, mert "nem értem el annyit, mint ő. Az nem az én szegénységi bizonyitványom.
2022. márc. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

✅ IGEN - mindkettő igaz !

⛔️ És nem is mond egymásnak ellent !

😃 Akkor meg mi a kérdés ? :D

2022. márc. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Valakinek meg kell teremteni amit elfogyasztanak mások.
2022. márc. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ciki lenèzni akármelyik munkát. Azok a nagyokosok akik feljebbvalónak érzik magukat mit csinálnak, ha elromlik valami? Esetleg mi lenne, ha a kukás nem vinné el a szemetét? Sorohatnánk még…
2022. márc. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%

Nem ciki sz*r helyzetben lenni,ciki az,hogy megengedjük hogy ilyen legyen.

Régen nem csak a semmittevők ettek étteremben,a melósok is ott ebédeltek.

Meg voltak becsülve,és íme,nézd meg ma mi a szitu!

Annak van pénze,aki nem dolgozik.

Ha Pénztáros Lőrinc fia vagy,akkor sose lesz gondod az életben.

Annyi félretett pénzed lesz,hogy ha Lölő már nem tart el,te simán elindíthatsz 500 céget,az se baj ha a fele kibukik,még mindig termel neked nonstop a 250.

Aki dolgozott egész életébe,annak nincs luxusautója,villa,nyaraló,stb.

Átverés a meló.

Elhitetik veled,hogy vannak lehetőségeid,hogy magad hibáztasd,és ez tökéletesen működik.

Mert mindenki magára vessen.

Így működik a rendszer,így fog elmenni minden egyes nap az ember még hétvégén is dolgozni megállás nélkül.

Gyár elven működnek a dolgok,egy nap kiesés már maga a pokol.

Undorító egyébként.

A meló önmaga nem szégyen.

2022. márc. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vettem észre, hogy sokszor nagyon lenézőek.Én például az építőiparban dolgozom és sok megvető pillantást kapok mert kicsit poros a ruhám pedig azt se tudják mit csinálok.
2022. márc. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!