Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lenéznétek, megszólnátok ezért?

Lenéznétek, megszólnátok ezért?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, lassan 25.

2 éves nappali okj-s szakmát tanulok.

Szégyellem magam, mert nincs munkahelyem, keresetem és párkapcsolatom sem.

Próbáltam elhelyezkedni még iskolakezdés előtt, de nem sikerült, így meg az iskola mellett nem tudom, mit tudnék csinálni, úgy, hogy maradjon egy kis szabadidőm is.

Néhány embertől kaptam is már megjegyzéseket, volt akitől durvábban, volt akitől enyhébben, más meg azt is mondta, hogy ne foglalkozzak senkivel, csináljam úgy a dolgaimat, ahogy jónak érzem.


Érdekelne a véleményetek erről.

Ti mit szóltok?


A normális válaszokat előre is köszönöm!



2022. febr. 9. 13:27
1 2
 1/18 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
98%

Engem őszintén nem érdekel más élete, mármint érdekel, de nem szólom meg.

Vagy legalábbis ez nem az a kategória.

Én ettől a szinttől vagyok ki: érettségi után 1 évvel már terhes egy tőle 12 évvel idősebb csókától, akit alig ismer, élnek a világ végén, és feljön aztán 1 év múlva ide rinyálni, hogy a párom csúnyán beszél velem, brühühü. És akkor még megy az, hogy ne áldozathibáztassál.. -.-

Ha ismerősöm lennél, én bátorítanálak, hogy lesz majd jobb is az életben, most ez kicsit ilyen, nyomjad, hajtsál.

2022. febr. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
5%
Lenéznélek.
2022. febr. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
10%
Azt elfelejtetted megírni, hogy akkor most a szüleid és/vagy az állam tartanak el 25 éves létedre, vagy a spórolt pénzedből élsz. Mert gondolom az előbbi. Hát, határeset. Van, hogy megcsúszik az ember, a szülei meg kisegítik, ha még pár év múlva is itt tartanál, igen, lenéznélek.
2022. febr. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%

Nem néznélek le és meg sem szólnálak érte. Nem könnyű huszonévesnek lenni, nagyon nagy elvárások vannak felénk, és hatalmas különbségek is a korosztályon belül, ha azt nézzük, ki hol tart épp az életben. (nem mintha verseny lenne)


Most ez egy ilyen időszak, koncentrálj a tanulásra, hozd ki belőle a legjobbat és közben tartsd nyitva a szemed, hátha találsz közben egy neked való munkát.

Mások véleményével pedig tényleg nem mindig kell foglalkozni. Ez a te életed, amire neki nincs 100%-os rálátása, így meg könnyű megjegyzéseket/beszólogatásokat eregetni.

2022. febr. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%
Egyáltalán nem néznélek le emiatt, az a lényeg, hogy tanulsz akarod csinálod, az meg, hogy nem tudtál elheylezkedni megesik, sokszor nehéz egy fiatalnak. Mi sem mutatja jobban, hogy legalább megpróbáltad. Ha nem sikerült, akkor koncentrálj a tanulásra, hogy minél jobb legyen. A te életed, mindenkivel előfordulhat, hogy megreked. Később jobb lesz. Kitartást! :)
2022. febr. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
51%

24 éves vagyok. Ennyi idősen azért már illik dolgozni a tanulás mellett. Lenézni nem néznélek le, de ebben a korosztályban illik szerintem eltartani már magad. Van akk 30 -50 evesen jár egyetemre, dolgozik mellette lét munkahelyen és még sportol, semmi sem lehetetlen.

Tescoba miért nem tudsz elmenni pakolni mikor nincs suli és nem tanulsz?

Vagy ha van jogositványod, akkor miért nem futárkodsz a tanulás mellett?

Vagy vmi Host/Hostess munka?

Esetleg vmi neked való alkalmi munka?

Addig ez nem gond, meg a szuleid itt vannak mögötted, de ha ok nem kennének v ne adj isten tortenik valami mit csinalsz? Miből fizeted a számlákat?


Teljesen átérzem a helyzeted. De azzal, hogy suli mellett nem dolgozol , azzal nem értek egyet!

Ez már nem az a kor h nappalin tanulgassunk, mások egyetem mellett is dolgoznak! 19 evesen te nem igaz h 25 evesen nem tudsz.


Én azt csinaltam h csinaltam egy biztonsagi ori tanfolyamot (bár én kuzdosportoztam, testepitek, van fegyvervizsgam stb ) és most biztorkent dolgozok , mellette van pár jól fizető alkalmi munkám + tanulok erettsegire ESTIN !!! Bár nekem van baratnom, orvostanhallgató, szóval nem számít h mit dolgozol, de képesnek kell lenned eltartani neked is legalabb magad!


Nappali mellett elegge meg van kotve a kezed , iratkozz át estire! És dolgozz, mert 25 evesen 0 tapasztalattal sehova sem fognak felvenni! Nem igaz h neked nem kell a pénz

2022. febr. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%

Ha 30 éves korodra kitalálod magad, nincs ezzel baj. Huszonévesen sok dolog képlékeny. Emlékszem, én is egyik hónapban totálisan padlón voltam mindenből, a következő hónapban meg találtam egy király melót és megismertem azt az embert, akivel azóta is együtt vagyunk.


Nem baj, ha nem tartasz ott, ahol akarsz, csak tarts valamerre.

2022. febr. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%
Bírom ezt az "ennyi idősen már illik ezt, illik azt" hozzáállást. Ennyi idősen én is az utolsó évemet jártam BA képzésen, nem volt munkám, se kapcsolatom, de nem tartottam cikinek.
2022. febr. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
67%
Én nem nézlek le. Én is ennyi idős vagyok és tudom, hogy nem könnyű elkezdeni a dolgokat. Nehéz olyan szakmát találni, amit szeretsz is csinálni, nehéz olyan munkahelyet találni, ami jól fizet és jófejek a kollégák is meg a főnök sem egy rabszolgahajcsár. Nehéz megfelelő párt találni, aki normális, tényleg passzoltok meg vonzódtok is egymáshoz, lehet vele tervezni. Elköltözni a szülőktől meg még nehezebb. Az albérletek is drágák, de saját lakást venni, amit nem kell vagy keveset kell rajta újítani szinte lehetetlen. Ha egy olcsóbb házat veszel akkor meg a felújításra költesz annyit, hogy rámegy a gatyád. Szerintem ezek az évek a legnehezebbek, amikor önállósodnál, de nehéz a munkakeresés, nehéz elköltözni a szülőktől, nehéz párt találni akivel közösen építgethetitek az életetek. Nem könnyű elkezdeni az önállósodást.
2022. febr. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
9%
Ritka semmirejellő eletkeptekenek vagytok, tenyleg lepontoztok, mert nem a naná hotelben lakok hanem dolgozok meg tanulok? Jesszus…6os vagyok
2022. febr. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!