Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj ha valaki későn érő ?

Baj ha valaki későn érő ?

Figyelt kérdés

Itt arra gondolok, hogy én pl elég későn "kóstoltam bele az életbe"

17 éves voltam mikor elmentünk először piálni, 19 évesen szexeltem először és nem érzem magam valami tapasztaltnak mert rengeteg olyan ember közé kerülök akik sokkal jártasabbak nem csak a szexre meg a vedelésre gondolok hanem így en bloc. Kicsit gátlásos vagyok mert 22 éves vagyok de úgy érzem hogy közel sem tapasztaltam annyit mint akár egy mai 18 éves. És akárhányszor eszembe jut valaki aki ilyen mindig olyan nagynak tűnik a kontraszt a dolgok terén. Én még csak most kezdek el szabadabban ismerkedni másoknak meg pl fiú létükre meg már van egy hatalmas baráti köre mi nem csak srácokból áll stb... sorolhatnám. Úgy érzem kifutok az időből és nem tapasztalok meg annyi jót fiatalon mint akarom.



2022. márc. 11. 18:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj az, ha későn érő vagy. Viszont ezt ne az alapján mérd le, hogy hány évesen piáltál alkoholt, meg szexeltél, nem ez az érettség mércéje. Hanem hogy tudsz felelősségteljesen gondolkodni és felelősséget vállalni a tetteidért.


Hidd el, aki tizenévesen bulizik/piál/szexel orrba szájba, az nem érett még meg és gyerek szinten van. Ne kövesd a birkanyájat kérdező, ez nagyon fontos, mert ha jön a farkas, a bárányok szétszélednek. 1 farkas többet ér 12 birkánál. Remélem tudtam segíteni. :))) 25/F

2022. márc. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóan érzek, engem nagyon túlféltettek, meg féltenének most is. Még rengeteg sok új ingert kell megtapasztalnom, csak azért tudom azt mondani hogy nagyjából a korombeliekhez képest már nem vagyok későn érő, hogy sokat hazudoztam meg titkolóztam otthon, azért hogy végre élményeket és tapasztalatokat szerezzek.

Másképp valami élettelen "felnőtt" lennék aki soha semmit nem tapasztalt az életben. Nagyon nehezen boldogulnék.

2022. márc. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
most lehet, hülyeséget írok, de első ami eszembe jutott; lényeg, hogy őt saját magát, vagy a környezetét zavarja-e. ha nem zavarja,akko nem baj.
2022. márc. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1es Igen segítettél :D És én is így gondolom ahogy te csak mégis ott motoszkál a fejemben ez az egész. Tudom senki nem lesz menő mert 15 évesen szexel meg iszik csak ahogy a kettes is mondta engem is kb buborékban neveltek. Hazudnom kellett ha elmentem valahova, meg hogy mit ittam hol mennyit. A nagy mázlim az volt hogy nyaranta nincsenek otthon a szüleim és öreganyám meg partner abban hogy falaz nekem és így el tudtam járkálni csak én és szeretném megtapasztalni ezt a kicsit "kicsapongó" életet talán ez a jó szó rá. És szerintem rengeteg lehetőségem lett volna sokmindenre ha tudtam volna a helyén kezelni és nem lepődök vagy ijedek meg bizonyos szituációktól pl csajozásnál vagy igazábók ákárminél.


"Ne kövesd a birkanyájat kérdező, ez nagyon fontos, mert ha jön a farkas, a bárányok szétszélednek. 1 farkas többet ér 12 birkánál. Remélem tudtam segíteni." Ez nagyon tetszik :D köszönöm még egyszer !

2022. márc. 11. 18:45
 5/12 anonim ***** válasza:
Nemed?
2022. márc. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok
2022. márc. 11. 18:47
 7/12 A kérdező kommentje:
3as engem igenis zavar kicsit jelenleg. A környezetem meg nem veszi szerintem észre vagy mit tudom én
2022. márc. 11. 18:49
 8/12 anonim ***** válasza:

4: Mintha a fiatalkori önmagamat látnám. 🙂 Nekem is volt egy kiélős korszakom, valamilyen szinten normális ez. Csak ne menj mindig a csorda után.

Ez nem azt jelenteni feltétlen, hogy szakítsd meg velük a kapcsolatot, csak ne hagyd, hogy leitassanak, vagy belevigyenek a rosszba téged, vagy valami bünös dologba.


Nagyon szívesen! 😊😊😊 Örülök, hogy segítettem. Szép estét kedves, a birkás 1-es válaszoló voltam. 🤗😊

2022. márc. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy későn érő, én az vagyok :D

Bulizni az életbe nem buliztam, mondjuk nem is szeretek hajnalig fenntlenni, meg piálni....nem az en világom :(

2022. márc. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben.
2022. márc. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!