Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy fiatal szép lánynak, aki...

Egy fiatal szép lánynak, aki külföldön él miért lehet önbizalom hiánya?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkodtam rajta, mert nehéz megérteni. A lány elkényeztett volt egész életében, mindent megkapott. Neki mindent szabad volt, akkor sem szidták le, amikor autóbalesetet okozott mert épp telefonált.


Na most a lányt kirúgták egyetemről, mert mindig fontosabb volt a bulizás, fiúzás, és az hogy magával foglalkozzon, hogy mindig szép legyen. Ezt nagyon túlzásba vitte, a lehető összes szépészeti lehetőséget kihasználva már nagyon fiatalon erősen sminkelte magát, gimnázium kezdetekor műköröm, szolizás és műszempilla nélkül meg se mert jelenni. Most külföldön van, és a fb oldalán még azt is felrakja képnek, ha új cipőt vett. De már a száját is feltöltötte, az újabb és újabb beavatkozásokon gondolkodva.


Azt mondták nekem, hogy így palàstol valamit. Ez mi lehet? Nem értem egyáltalán


2022. márc. 12. 09:49
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Simán elkényeztetettet kislány. Azt palástolja ,hogy ő barmit megtehet,mert semminek nincs következménye.
2022. márc. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

Mivel mindig minden meg volt csinálva helyette, nem próbálta ki magát az életben, sikerélményei nem voltak. Esetleg most szembesült az életben azzal, hogy sikertelenségek is vannak és "valamit azért le kell tenni az asztalra"...

A szépség nem minden önmagában.

2022. márc. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Értem, azt még nem tettem hozzá hogy rengeteg fiúja volt. Félek hogy csak kihasználja őket. Nála egy nagyon izmos, erős ember jöhet csak szóba, anélkül nem férfi a férfi. Kb 26 éves, de annyira nem tudom hova tenni. Buta vagyok ehhez,hogy megértsem. Most csak abból él meg hogy másoknak is műkörmöt csinál. Senki ne értsen félre, szép dolog az. De az apja azt szerette volna ha diplomás. Mindenkinek beszélt róla, hogy ő milyen okos és hogy mit tanul. Ugyanakkor pozitív dolog hogy kint él, bár ha a fiújával nem járna, nem lenne ott. A fiú természetesen gazdag.
2022. márc. 12. 10:49
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtatok
2022. márc. 12. 10:50
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is ismertem hasonló nyávogós plasztikcicát, hiába volt a sok fiú, szenvedett.

A szerelem által okozott "ideiglenes rózsaszín köd" senkit nem fog megváltani.

2022. márc. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt palástolja, hogy belül teljesen üres, ha érted, mire gondolok.
2022. márc. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Bocsi, de nem értem.. azt mutatja mindenkinek hogy neki minden szuperül megy. Valahogy úgy is tűnik, de mégis sejteni lehet, hogy ez egy látszat világ..
2022. márc. 12. 19:55
 8/10 anonim ***** válasza:
Érzelmileg ki van üresedve.
2022. márc. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Számomra ez ismeretlen fogalom. Miért érezhet ilyet?
2022. márc. 12. 20:03
 10/10 anonim válasza:
Miért akarsz belelátni ennyire egy másik ember életébe? Mi közöd van hozzá az irigységen kívül? :D
2022. márc. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!