Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ukrán háború jó tanulság...

Az ukrán háború jó tanulság lehetne akárkinek? Hogy a „biztos“ dolgok 1 nap alatt nullára foszlanak szét?

Figyelt kérdés

Élek egy csöndes nyugodt városban van munkám családom kocsim gyerekem bankbetétem.

És az a fő problémám hogy a kocsim már X éves lassan csak le kéne cserélni, meg hogy pizzát rendeljek vacsira vagy mekibe menjek.ű


Snitt. pár nap eltelt.

A családom fele halott, a lakásom porig égett én meg 1 szál bőrönddel egy idegen ország vasúti várójában fagyoskodok korgó gyomorral 1000 másik menekülttel együtt.


És csak pár nap van a kettő között.


Ez jó tanulság nekünk is? AKik azt hisszük na jó ezt OTT van, de ITT, itt nem lehet ilyen.

Aztán ki tudja. Lehet holnap én is menekült leszek 1 bőrönddel, Budapest meg romokban?


2022. márc. 12. 10:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ebben a történetben az a tanulság hogyha rángatjuk az oroszlán bajszát le lesz tépve a karunk.

Aki meg látott ukránt élőben az nem igazán sajnálja őket. Extrémen lusta, primitív nép.

2022. márc. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

"az nem áldoz gyorskajára hétvégén, mikor van idő főzni,"


Már miért lenne hétvégén több idő főzni mint hétköznap? Még annyi sincs

2022. márc. 12. 17:52
 13/18 A kérdező kommentje:

"az oroszlán bajszát le lesz tépve a karunk."



Amíg nem jön egy nagyobb oroszlán és szét nem tépi a kisebb oroszlánt. Ja.

2022. márc. 12. 17:53
 14/18 anonim ***** válasza:
12. Miért hétvégén milyen okból van kevesebb szabadidőd, mint hétközben?
2022. márc. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nos attól, hogy a kisebb oroszlán szét lesz tépve a kar még nem nől vissza. A halottak nem fognak feltámadni.


Ó és nem igen van nagyobb oroszlán. A föld legnagyobb, ásványi kincsekben egyik leggazdagabb országáról beszélünk. Aminek mellesleg van atombombája.

2022. márc. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nekem igen, de sokaknak sajnos ez sem marad tanulópéldának.
2022. márc. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

"Ó és nem igen van nagyobb oroszlán"


mindig van erősebb. mindig mindenkinél.

2022. márc. 13. 09:35
 18/18 anonim ***** válasza:
Igen, van erősebb. Kína, akinek az az érdeke hogy Európa és az USA szívjon nem pedig a ruszkik.
2022. márc. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!