Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Éreztétek már úgy hogy az...

Éreztétek már úgy hogy az egész életetek erőltetve van?

Figyelt kérdés

Lehet csak én vagyok ilyen, viszont ha belegondolok világéletemben nem akartam igazán semmit.

Bölcsődébe jár az ember, utána iskolába, leérettségizik, utána tanul egy szakmát vagy megy továbbtanulni és így halad az élet, viszont számára ez az egész csak púp a hátán. Minden ami az életben van. Én ilyen vagyok. Szívesen megváltoznék de ez belém van épülve valahogy.

Szóval csak én vagyok ilyen? Csak én látom az életet egy értelmetlen küzdelemnek? Lehet, sőt, biztos velem van a baj.


2022. márc. 15. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Majd felnősz..
2022. márc. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Nekem is kínszenvedés az egész. Amit szeretek, azt természetesen nem csinálhatom. Anélkül meg semmi értelme. Veszekedések alkalmával sokszor vágom anyám fejéhez, hogy mi a f*szért szült meg...és ezt vér komolyan gondolom.
2022. márc. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%
Csak te tudsz rajta változtatni.
2022. márc. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szóról szóra így érzek én is.
2022. márc. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17%
Minden hozzáállás kérdése.
2022. márc. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Girlll3 ***** válasza:
100%
Igen, de nem hangoztatom, mert akkor azt mondják depi. Én szívem szerint utazgatnék. Még a melóval is elvagyok, legalább van egy állandó pont az életemben, de keveset keresek és nem vagyok szabad. Így belegondolva, nekem nem éri meg itt lenni, hiszen egészséges sem vagyok és sokszor magányos, szóval ezt így végigcsinálni és tudom, hogy hiába teszek meg mindent a maradék egészségemért, vmi betegségben fogok valószínű, szenvedéssel meghalni, akkor az egész küzdelem megkérdőjeleződik nekem.
2022. márc. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Folyamatosan ezt érzem.
2022. márc. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!