Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Éreztétek már hogy elment...

Éreztétek már hogy elment melletek az élet, egy perc volt csupán az egész?

Figyelt kérdés

25 vagyok, nem volt nőm sohasem, bár aktívan keresek...

a legtöbb korombéli már párban van, házasok és gyerekük is van!

Én meg rossz géneket örököltem, ronda vagyok a szakállam is foltosan nő ezért mindig borotválkozom.

A legtöbb volt osztálytársam már lediplomázott, cége van. Én meg a szüleimnél lakom. Szerintem érzelmileg fejletlen lehetek mert sohasem volt párkapcsolatom nem tapasztaltam e téren. Az értelmem is lassú felfogású úgy vettem észre magamon ahogy filozofálok.


úgy érzem öreg vagyok tudom, tudom leszek még öregebb.



2021. jan. 17. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van meg 50 eved ezen gondolkodni. Ne most kezd el.
2021. jan. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

Az Úr áldjon meg! hadd ne sajnáljalak a 25 éveddel :D


Rossz gének, érzelmi fejletlenség, lassú felfogás? Egyéb kifogásod van, kedves? :)

Nem minden csaj szereti a szakállt. Nem mindenkinek kell céges pali. Nem mindenki családos ennyi idősen (hogy te micsoda környéken élhetsz, hallod!).

Én 25 évesen még egyetemre jártam, és takarítottam meg bébiszitteltem, hogy kijöjjek az ösztöndíjamból. Nem ez az eszményi, de nekem így jött ki. Volt, hogy meghúztak vizsgán, és tökkelütöttnek éreztem magam.

De szerencsétlennek és tehetetlennek soha! Mindig is tudtam, hogy lesz másképp. És lett. Tudod, miért? Mert akartam és mindig tettem azért, hogy haladjak.


Neked is ezt javaslom. Legyen egy terved. Kezdd el megvalósítani - anélkül, hogy másokhoz méricskéled magad.

2021. jan. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Ne aggódj akikről beszélsz max 15 évig lesznek együtt utána szét mennek és jönnek a pereskedések hogy a "közös" vagyon kit milyen arányban illet.


Minek ennyire görcsösen nőt keresni? ennek az lesz az eredménye hogy összejössz egy ótvar rííbanccal (ebből van több) aki csak viszi a pénzt, ennek így több hátránya van mint haszna. Légy türelmes és egyelőre fókuszálj ennél lényegesebb dolgokra.

2021. jan. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Többször igen.
2021. jan. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25 évesen még nem éreztem, most érzem 48 évesen, hogy nagyon sok mindent kihagytam.
2021. jan. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%

25 évesen még nem maradtál le semmiről!


Oké, tudatosítottad magadban ezt az állapotot, de hogyan tovább? Öreg vagy és kész? Van még normális esetben egy fél évszázadod meghalni!

Mit fogsz csinálni öt évtized alatt?


Ez utóbbit kellene kitalálnod, és változtatnod az életeden olyan irányban, amerre valóban szeretnél.


(25 évesen nekem semmilyen szakállam nem volt, nemhogy foltokban. Nehogy már ez határozzon meg bármit, nem Muszlimországban élünk, ahol kötelező! :)

2021. jan. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amiket írtál az mind csak hasonlítgatás fölösleges mert ez a te életed lehet cégük van de sokkal boldogtalanabb mint te. Én azt mondanám, hogy csináld amiben hiszel legyek az szakma vagy bármi más. ha jól érzed magad nem fogsz ezekre rágörcsölni. Fogalmazd meg mit szeretnél!! Saját ingatlant párt stb. és tegyél érte onnan már van cél szépen lassan tenni minden nap érte ismerkedni lépni nem félni ki kell lépned a komfortzónádból.
2021. jan. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!