Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már olyan veletek, hogy...

Volt már olyan veletek, hogy éreztétek azt hogy a párotok egész egyszerűen butább?

Figyelt kérdés

Az zavar igazából az egészben,hogy ha valami komolyabb téma van,vagy egyszerűen érzelmekről kell beszélnem vele akkor mintha nem tudná kifejezni magát.Néha úgy érzem mintha valami tanári órán lennénk, és én tanítom kb beszélni is annak ellenére hogy ő is tud.


Amikor nem tetszik neki valami azt kb traktorral kell kihúznom belőle, mert amúgy magától csak durcizik meg csöndbe marad, mintha azt remélné hogy ezzel feltud húzni de nem, hanem egész egyszerűen csak azt érzem ilyenkor, hogy több eszem van (nem vagyok egy géniusz) de legalább én eltudom mondani, ha valami nem tetszik/min lenne célszerű változtatni.

Nem tudok vele semmit megbeszélni kb azt csinálja amit én akarok, és így még a szex sem okés vele ott is folyamatosan irányítanom kell, és nem azért mert szűz 5 pasija volt már de azokhoz képest akikkel eddig voltam volt 32 éves barátnőm is*, hát nyilván keveset mutat (nem a dugásról van csak szó) nem is lenne ezzel baj, mert megszokás kérdése is meg minden irányítani is jobban szeretek én, de van egy határ amikor szerintem a nőnek is megkéne néha fogni a kormányt.


Szóval megéri úgymond foglalkoznom vele, vagy inkább jobban járok ha elküldöm?


19l 24f



2016. nov. 30. 15:06
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
ilyen ez XXI. sz.
2016. nov. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
Nem butább, csak nem tud viselkedni. Éretlen. A szülei hibája is, de a fiatal lányok gyakran ilyenek. Majd kinövi. Hogy megéri-e... te döntsd el, hogy emellett mennyi jó tulajdonsága van. Egyébként próbáltad valaha így szembesíteni, indulatok nélkül, de nagyon őszintén, mint itt a leírásban? Ha nem, akkor gyorsan tedd meg, a butaságos részt kihagyva, de hogy mennyire fárasztó a duzzogás, meg hogy azzal nem viszi előrébb a kapcsolatot, inkább mondja el azonnal mi baja van, azt hangsúlyozd ki. A szex.. idő és bizalom, meg főleg érettség kell ahhoz, hogy egy nő felszabadultan a "kormányhoz nyúljon". A te barátnőd még szinte gyerek lelkileg, hát még kommunikálni sem tanult meg rendesen, hogy bánna akkor jól egy sokkal komolyabb helyzettel, a szexszel?
2016. nov. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2# totál igazad van...meglesz!
2016. nov. 30. 15:21
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Ez nem butaság. Az én párom sem tud beszélni bizonyos témákról, hiába tanult és jóval intelligensebb az átlagnál. Ez két külön dolog. Plusz ott van az ember személyisége is. Van, aki sosem fog irányítani vagy kiönteni a lelkét, mert nem olyan és soha nem is lesz olyan.


Párkapcsolatban a kommunikáció azért elég fontos, ezen szerintem sem árt fejleszteni, valamennyit csak lehet. De mindenkinek megvannak a határai.

2016. nov. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20%

fordítva rosszabb lenne, ha a nő az okosabb... de hát ha annyira zavar, akkor valószínűleg nem óriási a szerelem, akkor ne nagyon húzd az időt, találjatok megértőbb parnert mindketten.

"de legalább én eltudom mondani, ha valami nem tetszik"

Klasszikus probléma. Az első nő a Holdon:

[link]

2016. nov. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Pont ilyen volt az exem, csak én nő vagyok, ő pedig férfi. Hiába próbáltam megbeszélni vele, láttam rajta, hogy próbálkozik, de édes kevés volt. Nem véletlenül az exem.
2016. nov. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 TR75 ***** válasza:
69%

"de legalább én eltudom mondani, ha valami nem tetszik/min lenne célszerű változtatni."

Végül is igen, el tudod mondani valahogy, ez kiderül a kérdéshez fűzött csodálatos monológból is, de ha úgy beszélsz, ahogy írsz, akkor szerintem te sem vagy sokkal "okosabb", kellene egy kis összeszedettség a mondanivalóba.

Amúgy mit vársz? Látatlanul és ismeretlenül igazoljunk, hogy igen, te sokkal okosabb vagy, mint a lány, és akkor 7:3 arányban amellett szavazunk, hogy szakíts vele?

Az első randevúkon nem derült ki a számodra, hogy "butább"? Vagy mindenképpen szekszuálisan használni akartad, de rájöttél, hogy "arra sem elég jó"?

Nekem inkább úgy tűnik, lenézed ezt a lányt és langyos víznek gondolod, akitől legalább szekszet kapsz.

Szerintem neki a legjobb az lenne, ha ő szakítana veled, mert nem érdemled meg azt, hogy rád pazarolja az életét.

"Keveset mutat", "jobban járok ha elküldöm"... Eh :/

2016. nov. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó már nem azért, de én véletlenül nem pazarlom rá az időmet, ha feleslegesen próbálom "noszogatni" ???? -.- ezt a hülye felfogást.
2016. nov. 30. 16:24
 9/10 A kérdező kommentje:
Ha könyvet akarsz írni, akkor pedig nagyon nem jó helyen jársz, hogy helyesírást ellenőrizzél...köszönöm a figyelmeztetést, de k**ra nem kértem tanácsot ezzel kapcsolatban.
2016. nov. 30. 16:30
 10/10 TR75 ***** válasza:

"kellene egy kis összeszedettség a mondanivalóba"

A helyesírást meg sem említettem :-)

Azt szerettem volna a fenti hat szóval kifejezni, hogy idehánytad a monológodat, mint valami gondolatfolyamot, csak győzzük kisilabizálni.


"én véletlenül nem pazarlom rá az időmet, ha feleslegesen próbálom "noszogatni" ????"

Ha úgy érzed, hogy pazarlod rá az idődet, akkor mi a kérdés?

Hm. Idejössz, hogy igazolni próbáld azt, hogy ki akarod rúgni.

A saját idődet úgy pazarlod, ahogy csak szeretnéd, de te az ő idejét (is) pazarolod, mert nem veled kellene lennie, aki a gyakorira jön kibeszélni, hogy mennyire buta és még a szekszben is béna. Jól van ez így?

2016. dec. 1. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!