Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a 3 legidegesítőbb, legzava...

Mi a 3 legidegesítőbb, legzavaróbb női tulajdonság, olyan ami miatt biztosan nem kezdenél valakivel párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Nem a valóságtól teljesen elrugaszkodott extremitásokra gondolok (pl. nincs orra vagy mittudomén, pestises) hanem olyanokra amik a mindennapokban sajnos előfordulnak.

#negatív tulajdonság, N
2022. márc. 18. 13:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Női? Vannak csak női tulajdonságok? A hiszti mindkét nemre igaz, és idegesítő.
2022. márc. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
44%

Túl sok hiszti.

Nyafka, mindenen problémázó ember, aki bele akar halni, ha egy kicsit is ki kell mozdulnia a komfortzónájából.

Aki folyton belevág a szavamba.

Aki randi közben a telefonját izélgeti, ahelyett, hogy velem foglalkozna.

Aki kapcsolatunk intim részleteit másokkal megosztja (anyukájával, barátnőjével stb.).

Aki azt képzeli, hogy egy párkapcsolatban élő férfi soha nem néz meg más nőket. Tekintettel vagyok rá, a jelenlétében viselkedek, de nem is tagadnám le, hogy igenis megnézem a nőket, és interneten is előfordul, hogy olyan honlapokra tévedek. Ha ezt titkolnom kellene előtte, akkor inkább szakítanék.

Ha vegetáriánus, vegán vagy bármilyen efféle húsmentes életmódot preferál.

2022. márc. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%

#2

Ezek egyike sem "női tulajdonság".

Amúgy miért nem mindegy neked, hogy másvalaki mit eszik? :D

2022. márc. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%

3-as!

Neked miért nem mindegy, hogy másvalaki kivel nem akar kapcsolatot?


Egyébként szerintem sincs kifejezetten olyan, hogy női tulajdonság, szóval lehetetlen jó választ adni.

Nagyjából a 2-es válaszolóval egyetértek, mondjuk engem az pont nem zavarna ha vegán, ha nem akarná rám erőltetni.

2022. márc. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

#4

Azért "nem mindegy", mert kíváncsi vagyok, ennyi. Amúgy azt csinsl amit akar, csak nekem furcsa és nem értem.

2022. márc. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

4# "

Egyébként szerintem sincs kifejezetten olyan, hogy női tulajdonság, szóval lehetetlen jó választ adni."



Hogyne lenne kifejezetten női tulajdonság, Pl. csoportosan járnak pisilni 🙂

2022. márc. 18. 15:27
 7/14 anonim ***** válasza:
92%
Ez szokás, nem tulajdonság.
2022. márc. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%

#6

Egyrészt ez szokás nem pedig tulajdonság, másrészt nekem a férfi ismerőseim is csinálják pl. rendezvényen, kempingben.

2022. márc. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

1. attitűd hercegnő

2. mérgező jellem

3. mű nő

2022. márc. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
34%

"Azért "nem mindegy", mert kíváncsi vagyok, ennyi. Amúgy azt csinsl amit akar, csak nekem furcsa és nem értem."


Akkor elnézést kérek, valahogy olyan kötekedésnek tűnt!


#4

2022. márc. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!