Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi tegyen az ember, ha úgy...

Mi tegyen az ember, ha úgy érzi, hogy végsősoron nem alkalmas arra, ami manapság az élethez kell?

Figyelt kérdés

Próbálom egybentartani a dolgokat, de szétesnek és amikor nem, akkor is mindig erőfeszítés megtartani az egészet. Folyton valami után rohanás és nincs megnyugtató folyása az időnek. Veszélyérzet és annak érzése, hogy másoknak is széthullhatnak, mert nem tudom úgy rendben tartani a dolgokat.


Olyan, mintha ezt a társadalmat nem nekem építették volna. Nekem ez szorongató. Nem jó. Küzdhetek, de igazából nem a saját közegem. Nem tudom, kik és hogy csinálták ezt ilyenné, hogy ilyen az élet. Néha azt érzem, hogy egy madárnak vagy egy halnak jobb ritmusa lehet. Nem ez az állandó űzöttség és biztonság hiány.


2022. márc. 21. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Felejtsen el mindent, amit eddig gondolt. A dolgok természete, hogy szétesnek, ezért nem kell azt várni, hogy örökké tartson minden, csak a saját életünkre figyeljünk. Azt nekünk kell megfelelően összerakni és működtetni, tudni kell, hogy mi a fontos és mi nem.
2022. márc. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát...amíg kifele hibáztatsz társadalmat, meg manapságot, meg rendszert addig ez nem lesz jó. Vállalj fleelősséget a b/lf/szságért és tanulgasd hogy kell, vagy ami alól lehet bújj ki...ha nem tetszik a 9-5-ig meló keress hétvégit, vagy legyél vállalkozó, ha nem tetszik a koránkelés dolgozz éjszaka...
2022. márc. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is pont ezt érzem, hogy ez a világ egyszerűen nem az ilyeneknek való, mint én.
2022. márc. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Le leszek pontozva, de a világunk gondja az, hogy minden egyedet életben tart.

Azt is aki alapvetően nem életképes, mert nem tud alkalmazkodni.


Ha már madarak és halak említése, akkor az ő világuk kőkeményen a túlélésről és folyamatos "megfelelésről" szól.

2022. márc. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#1 nem hiszem, hogy ez mindenkinek ilyen. van akinek ez a világ passzol, neki eszébe sem jut, hogy ez így nem normális.


#2 az nem hibáztatás, hogy ha a hal látja, hogy nem jó a szárazföldön küzdeni.


#3 ❤️


#4 nem tudom milyen környezetben élsz, hogy úgy látod a világot, mint ami mindenkit életben tart csak úgy.

2022. márc. 21. 21:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Én sem találom a helyem, és nem érzem magaménak azt, ami másoknak fontos. Nem érdekel a gyerekvállalás, kicsit sem vágyom rá, nem vágyom karrierre sem, éppcsak elvagyok részmunkaidőben, ami feltétlen muszáj, de így sem érzem a hiányát semminek.
2022. márc. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!