Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van igénye az embereknek...

Miért van igénye az embereknek arra, hogy filmeket nézzenek?

Figyelt kérdés
Értem ez alatt a kitalált történetektől kezdve bármit. Ami nem a valóságot próbálja meg átadni, nem tudom megnézni mert egyszerűen nem köt már le, régebben nem ilyen voltam. Most viszont már nem értem, hogy tudtam akkoriban még ilyeneket nézni.
2022. márc. 21. 22:54
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
83%
Autista vagy?
2022. márc. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
91%
Kikapcsolódásnak nevezik. Néha szeretünk elszakadni egy kicsit a valóságtól, elnézést hogy élünk 😂
2022. márc. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor a kitalált történetektől kezdve bármi, vagy csak az nem köt le, ami nem a valóságot mutatja?
2022. márc. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
72%

Mert az izgalmasabb,mint a valóság.

Én meg azokat nem értem,akik hétköznapi dolgokat csinálnak.

Pl beülnek egy étterembe vagy túráznak,és ezt még ki is posztolják.

Egy jó film,sorozat,otthon a legjobb.

2022. márc. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Az olyan filmek, amik ilyen sémára épülnek, látványosan meg vannak csinálva, szerkesztve, azon kattogok végig hogy ilyen nincs, ez túl mű. Nem lep meg semmi bennük.

Hát ha valakinek ezek izgalmasabbak mint a valóság, elég unalmas élete lehet. Bár kétségkívül egyszerűbb berakni valamit és a képernyő előtt ülni, mint csinálni valamit.

2022. márc. 21. 23:06
 6/33 anonim ***** válasza:
41%
Mert az emberek szeretnek elmenekülni a valóság elől. Ezért néznek latin szappanoperákat, Szulejmán meg ilyenek....
2022. márc. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
20%
Szeretek a brazil, szappanoperákat, mint a Szulejmán.
2022. márc. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
37%
7: * Szeretik a brazil szappanoperákat, mint a Szulejmán.
2022. márc. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
89%
Szappanoperákat ne hasonlítsuk már a minőségi sorozatokhoz.
2022. márc. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Egész addig szimpatikusnak tűnt a kérdés, amíg nem kezdtél el lenézően beszélni azokról, akik filmeket néznek. Miért lenne unalmas élete annak, aki másképp szeret kikapcsolódni, mint te?


Én pl. azért szeretek filmeket nézni, mert a valóságot látom eleget munka közben, és a szabad időmben szívesebben foglalkozom valami teljesen mással. Meg engem az is lenyűgöz, ha mondjuk arra gondolok, hogy milyen kreatívak és ügyesek azok az emberek, akik összerakták annak a filmnek a látványvilágát, amit épp nézek, és hogy mennyi munka lehet ebben.

2022. márc. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!