Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van igénye az embereknek...

Miért van igénye az embereknek arra, hogy filmeket nézzenek?

Figyelt kérdés
Értem ez alatt a kitalált történetektől kezdve bármit. Ami nem a valóságot próbálja meg átadni, nem tudom megnézni mert egyszerűen nem köt már le, régebben nem ilyen voltam. Most viszont már nem értem, hogy tudtam akkoriban még ilyeneket nézni.
2022. márc. 21. 22:54
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
#10 Van egy szar munkád, aztán próbálkozol elfeledkezni a "valóságról". Lehet a munka is olyan ám mint a filmnézés, sőt, jobb is.
2022. márc. 21. 23:25
 12/33 anonim ***** válasza:
96%
11, semmit nem tudsz se rólam, se a munkámról, szóval jó lenne, ha nem lenne ekkora arcod :)
2022. márc. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

Én dokumentumfilmekre alszok el mert az zökkent ki a napi pörgésből. Legalább elértem már egy olyan értelmi szintre, hogy nem minősítek embereket, se a munkájuk, sem pedig a kikapcsolódásuk tárgya alapján.


A hozzád hasonló emberekről mindig az jut eszembe, hogy mennyi hülye osztja az észt feleslegesen, és miért nem képes észrevenni magát? Majd mindig rájövök, hogy ahhoz, hogy valaki belássa, hogy idiótaságot beszél, már intelligencia szükséges. Na ezért felesleges oldalakon át magyarázni a hozzád hasonló kérdezőknek.


Maga a kérdés nem rossz felvetés, a válaszok és válaszolók minősítése egy anonim oldalon ostobaság, amit a fent említett okból nem fogsz elismerni. Ilyenkor szokott jönni a kérdezőktől a magyarázás, támadás, mondatok kiragadása egy válaszból és félremagyarázás...


Olyan ez mint egy unalmas film, ami olyan témát dolgoz fel, amit már 20 másik bemutatott, ezért tudjuk mi lesz a vége.

2022. márc. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
15%
Eszképizmus elsősorban, a rablókapitalizmus által kizsákmányolt, kizsigerelt embernek muszáj lekötni a figyelmét, nehogy kérdéseket tegyen fel, és végképp nehogy tudatára ébredjen és megszerveződjön. Vallás már ugye nem igazán játszik, ezért van sorozatgyártás, most már a silányabbnál silányabb minőségű termékekkel kell beérni, ezek egyike a film. Ez persze nem azt jelenti, hogy ne lennének igényes művészfilmek, vagy érvényes mondanivalójú alkotások, de a mainstream hulladék, amit holnapra elfelejtesz, az tényleg értéktelen és felesleges, ilyen szempontból igazad van.
2022. márc. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne hogy vannak normális filmek amit meg tudnék nézni, de szerintem ilyen ezerből egy az arány, ez így nem éri meg. Egyébként nemrég gondoltam én is arra, hogy a vallást és a filmek között látok egy párhuzamot. A világ el lenne nélkülük vígan, de az embereknek valamiért mégis szükségük van rá.
2022. márc. 22. 01:05
 16/33 anonim ***** válasza:
95%
Trollololooo 🤣🤣😂😆😆
2022. márc. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
97%
Ostoba kérdés. Miért fogyaszt az ember bármilyen művészetet? Ugyanezért nézünk filmet. Az is művészet. Te meg hülye vagy.
2022. márc. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
95%
Ez tuti, hogy troll.
2022. márc. 22. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
90%
Nem biztos, hogy troll. Én megkockáztatom, hogy vannak ilyen hatalmas marhák az emberek között. Az ostobaság és szűklátókörűség gyakiribb, mint hinnénk.
2022. márc. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
96%
Minek írsz ki gyakorira kérdést? Na azért néznek mások filmet. Te meg annyira unalmas fos 0 vagy, az életeddel együtt, hogy ilyeneken agyalsz a-helyett, hogy csinálnál valamit.
2022. márc. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!