Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem szeretem a magyar...

Miért nem szeretem a magyar embereket ?

Figyelt kérdés
Köze lehet ahhoz ahogyan régen viselkedtek velem? Gyermekkoromban sokat csalódtam, az emberekben. De amikor Németországban voltam, sokkal jobban éreztem magam. Szinte eltűnt ez az ember undorom, ami itthon van. Szóval nem tudom, hogy miért van ez. De szeretnék rajta változtatni, csak nem tudom hogyan. Furcsának tartom, hogy külföldön nem jött elő ez a dolog.

2022. márc. 22. 13:04
1 2
 1/13 Shaddark ***** válasza:
91%

Igazából, nem védeni akarom a magyar embereket (tényleg sokat sírnak állandóan szerintem is), de a környezet változás is lehet az oka.

Amikor az ember környezetet vált, sok mindenhez másképpen áll hozzá. Másként, általában elfogadóbban reagál dolgokra, a berögzült reflexei felül íródnak ismeretlen közegben.

Amiért ismerős közegben panaszkodik, az ismeretlenben akár öröm forrássá is válhat. Fura, de így van.

2022. márc. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, hogy Magyarországhoz/a magyarokhoz kötődik valamilyen problémád, ami ott kint nincs. Ezért ott általánosságban jobban érzed magad. Itthonról meg a probléma jut eszedbe.
2022. márc. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Nyilvan mert kulfoldon mas a mentalitasa, gondolkodasa az embereknek, es mikor haza josz, akkor rogton a rossz dolgok jutnak eszedbe.
2022. márc. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
12%
mondandó akkor vált viccesé amikor leírtad hogy németország ,
2022. márc. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
27%
Mert sok paraszt atrocitàs ért itt talàn azért?Igen,sok a bugris ez biztos igaz de màshol is.Egyre szaporodik a fajtàjuk:D
2022. márc. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

Teljes egészében egyet értek, én Svájcal jártam így de egyébként bármi más országban ha jártam (Olasz, Szlovák, Horvát mindegy csak nem magyar) békés, nyugodt érzésem volt, mosolyognak az emberek, türelmesek, kedvesek, nyitottak.


Itthon mint egy túlélő túra a dzsungelben, analfabéta, kiszámíthatatlan, veszélyes, gonosz emberek mindenütt, és a csövesek, primitív cigányok, suttyónál is suttyóbb vidéki és román őslények.


Undorító.


És akkor+ a politikai hangulat.....

2022. márc. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Utolsónál a pont!
2022. márc. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
Jogosan nem csíped őket, mert csak az önös érdekei a fontosak, semmi más. Mindenkit lenéznek, a manika a mindenük, tehát full rossz tulajdonságaik vannak csak.
2022. márc. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%

svábként én is hasonlóan érzek, sose találtam itt igazán a helyem.


a magyar emberek (tisztelet a kivételnek) a fölényeskedésen és kifogáskeresésen kívül mindenben rosszabbak, mint külföldiek:


nagyra nőtt hisztis, beképzelt gyerekek, akik elvannak a langyos vízben, tenni nem nagyon akarnak semmiért, se gondolkodni.

2022. márc. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Németek sokkal barátságosabbak, mint a magyarok szerintem.
2022. júl. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!