Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem szeretem a magyar...

Miért nem szeretem a magyar embereket ?

Figyelt kérdés
Köze lehet ahhoz ahogyan régen viselkedtek velem? Gyermekkoromban sokat csalódtam, az emberekben. De amikor Németországban voltam, sokkal jobban éreztem magam. Szinte eltűnt ez az ember undorom, ami itthon van. Szóval nem tudom, hogy miért van ez. De szeretnék rajta változtatni, csak nem tudom hogyan. Furcsának tartom, hogy külföldön nem jött elő ez a dolog.

2022. márc. 22. 13:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Fogamlmam sincs miért, de sose értettem a magyarok mentalitását, pedig én is magyar vagyok! Érdekes ez.

Olyan dolgokat találnak fontosnak, meg olyan dolgokra fordítanak figyelmet, amikre én sose szoktam. Olyan számomra jelentéktelen dolgok.

2022. júl. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Itt nagyon alacsony a kultúra. Amolyan igazi balkáni, a szó rosszabbik értelmében. Rengeteg a kicsinyes, primitív, negatív hozzáállású ember. Az általános rossz körülmények ehhez csak hozzá adnak.

Nyilván egy jóléti országban, ahol az emberek kevésbé frusztráltak és kultúráltabbak, mert könnyebben fejlődnek (mivel ugye a kultúráltsághoz vezető út sem ingyen van), ott azért érezhetően más a helyzet.

2022. júl. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert ha az átlagnál igényesebb, értelmesebb vagy, nehezen találod a helyed ebben az országban.

A többség borzasztóan elmaradott, rosszindulatú, frusztrált. Sok magyar nem érzi, hol a határ, nevelni akar, beleszól az életedbe és borzasztóan túlbecsülik a képességeiket.

Ha valamiért teszel, tanulsz, hajtasz, hogy jobb legyen, akkor meg igyekeznek lehúzni a szintjükre.

2023. ápr. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!