Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen bunkók a fiatalok?

Miért ilyen bunkók a fiatalok?

Figyelt kérdés

A szakrendelőben a vérvevőhely mellett van egy WC, amire ki van írva, hogy csak azok használhatják, akiknek vizelet mintát kell adniuk, mások használják a mosdót. Kb. 6-8 méternyire van a mosdó (tágas, tiszta)

Ennek ellenére 3 óra alatt 3 fiatal férfit és egy fiatal nőt láttam bemenni a fenntartott WCbe, egyikük se mintaadás céljából.

Érdekes módon még a bottal járó 80 körüli néni is el tudott menni a mosdóba.


Vagy: jön a járdán 2 kismama, babakocsit tolva, egymás mellett, elfoglalva az egész járdát. Hiába jön szembe bárki, ők csak mennek egymás mellett. A szembejövő vagy belép az árokba, vagy kimegy az úttestre.


A posta bejáratához vezető járdán előtt 3 anyuka az iskolás gyerekeikkel elfoglalják a bejárat előtti részt, úgy hogy csak a füves területen átmenve lehet bejutni a postára. Amikor kijössz, még mindig ugyanott beszélgetnek. 2 méternyire van egy széles kibetonozott rész a járda és a házak között, de nem mennének oda.


Boltból megyek ki, nehezen nyíló visszahúzós ajtaja van, aztán 2 méternyire egy ugyanilyen. Jönne be egy mankóval közlekedő féllábú ember, de nem bírja kinyitni az ajtót. Kinyitom neki és tartom, hogy be tudjon menni, erre egy fiatal pár bevág elé, majdnem fellökve a mankós férfit.


2022. márc. 23. 11:40
1 2
 1/11 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
71%
Mert ilyenre nevelte őket az öregebb generáció? :D
2022. márc. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Pont azért amiért 2 vénasszony is úgy megy egymás mellet a járdán fejenként 4 szatyorral, hogy még véletlenül se férj el melletük. Vagy amiért éppen csak fel nem rúgnak a buszon, mert nem körülöttük forog a világ. Stb...
2022. márc. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

És akkor most elmondhatnék szintén eü. dolgozóként egy egész oldalnyi sztorit arról hogy az idősek igenis bunkóbbak (mert én tényleg úgy tapasztalom), de nem vezetne semerre.

Minden társadalmi csoport mindkét oldalán vannak minden féle emberek, ettől függetlenül egyikre sem általánosíthatunk, mert nem lesz igaz.

A bunkóság nem függ kortól, általában sajnos az öregeknek jobban elnézik mert "idős", de ettől függetlenül minden korosztályban vannak gyökerek, és nem tudjuk számosítani.

2022. márc. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
A mostani 30-as és 40-es generáció cseszte el, lehet szépíteni vagy bármit mondani. “Az én gyerekem sose hibás, biztos az a szemét tanító/osztálytárs/másik anyuka volt a rossz!! Megyek és meg mondom a tutit!!” Ha nem így állna hozzá rengeteg szaporodásra kész “felnőtt” akkor nem lennének ennyire bunkók a fiatalok, mert nem hagynának rájuk mindent és nem mindig másban keresné a szülő a hibát, hanem magában és a gyerekében is lehet hiba.
2022. márc. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
èn 30 vagyok, fiatalnak èrzem magam, de nem vagyok bunkó... gyerekem nincs, így èn biztos nem csesztem el ezt a generációt.....
2022. márc. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
32%
Miért kell töröltetni egy ironikus kommentet? Tököm tele van már ezzel a hülyeséggel!
2022. márc. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5%
Borzalmasak a mai fiatalok valóban.
2022. márc. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%

Húh, a babakocsis helyzetről jut eszembe.. egyszer szembe jött velem 5 anyuka bazi nagy babakocsikkal, egymás mellett mentek. Eszük ágában se volt elengedni másokat. A bicikliutat is telibe elfoglalták,beszólogattak azoknak akik csengettek nekik. Kénytelen voltam letérni de az egyiket vállal jól meglöktem. 😎 Utálom az ilyeneket.


Másik kedvenc mikor a szupermarketben a legjobb helyeken megáll 3-4 anyuka csapatostól pofázni. Természetesen bevásárló kocsikkal mind. Nem lehet a termékekhez hozzáférni, ha pedig szólnak nekik normálisan akkor felháborodnak, cümmögnek.

2022. márc. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
57%
Engem csak az borit ki amit utolsonak irtal. Anyam csinalja ezt. Nem szamit hogy fiatal vagy oreg, de amikor latok egy bottal kozlekedo embert vagy egy mozgasserultet, es anyam szoszerint RAVAGJA az ajtot, FELLOKI, leszarja... nem tudom elkepzelni mi jar a fejeben. Hogy lehet ilyet csinalni egy mozgasserulttel?? Nem jar az a fejeben hogy testi serulest is okoz neki??
2022. márc. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Metionin ***** válasza:
67%
Ez nem a fiatalokra jellemző, hanem minden korosztályra. Van bunkó gyerek, tini, fiatal felnőtt, középkorú és idős is. Nincs értelmi bármelyik korosztályt kiemelni. Hogy miért bunkók? Mert szarnak mindenre és mindenkire, ettől érzik jól magukat.
2022. márc. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!