Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire szeretsz az érzelmeid...

Mennyire szeretsz az érzelmeidről beszélni?

Figyelt kérdés

2022. márc. 23. 12:08
A kérdező szavazást indított:
Nagyon szeretek, könnyen megnyílok, gyakran van szükségem arra, hogy valakivel megbeszéljem a dolgaim
Nem nyílok meg olyan könnyen, csak akkor fordulok másokhoz, ha fontos
Nem szeretek az érzéseimről beszélni senkinek, mindent magamban tartok
33 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
A páromnak nagyon szeretek, könnyű is. Más embernek semennyire, nem is szoktam.
2022. márc. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Semennyire. Csak pityókásan fordul elő, és azt is megbánom utána.
2022. márc. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudok erről nagyon beszélni, olyan, mintha nem is lenne.
2022. márc. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy kinek. A hozzám közelállókkal meg tudok beszélni mindent. És szívesen el is mondom az érzéseimet, de nem viszem túlzásba.

Távolabbi ismerősöknek, idegeneknek nem szoktam. Nem azért, mert nem tudnék megnyílni, csak úgy érzem, hogy nem helyénvaló, nem kell.

2022. márc. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egy nyitott könyv vagyok bárki számára, aki érdeklődést mutat, kérdez. Nem okoz gondot megnyílni és az érzelmeimről beszélni.
2022. márc. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Attól függ kinek.
2022. márc. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy én bárkinek szívesen beszélek bármiről, egy nyitott könyv vagyok.
2022. márc. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ironikus módon a családtagjaimnak nyílok meg a legnehezebben és egy-két személyes témáról nehezen beszélek előttük, de a barátaimnak és szimpatikus idegeneknek tényleg bármiről tudok és szeretek beszélni. Az érzelmeimet is könnyen felvállalom utóbbi esetben.


26/F

2022. márc. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Gyűlölök erről beszélni.

Sosem beszélek, és nem is nagyon beszéltem az érzéseimről senkinek, amikor meg mégis, akkor megbántam. Nem a másik reakciója miatt, hanem mert utálom ha valaki tudja mi játszódik le bennem. Kiszolgáltatottnak érzem magam tőle.

2022. márc. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is pontosan úgy vagyok a témával, mint #8; a családtagjaim előtt a legnehezebb az érzelmeimről beszélni, velük nem is nagyon szeretem ezt a témát boncolgatni.

Barátokkal, olyan idegenekkel, akik jó benyomást keltettek, pedig szívesen és könnyen tudok bármiről, akár ezekről is beszélni.

2022. márc. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!