Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Annyira betelt a pohár nálam...

Annyira betelt a pohár nálam hogy?

Figyelt kérdés
Hogy pár ember kivételével, rám nem jellemző módon mindenkit elküldenék a búsba. Gondolok az álszent, kétszinű, manipulatív emberekre és a hasonló személyiséggel rendelkezőkre. Voltatok már ti is így, amikor ilyen szinten betelt a pohár?
2022. márc. 23. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Konkrétan mi bajod?
2022. márc. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Ha arra gondolsz, hogy kibeszélnek a hátad mögött a munkahelyen, voltam hasonlóban, de ez most sem változott. Annak idején 60+ ember repült facebookos tiltólistára és ignoráltam mindenkit pár ember kivételével.
2022. márc. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Arra gondolok amikor az alszent manipulativ emberek visszaélnek a türelmemmel a joindulatommal és a képembe hazudnak. Ez a bajom egyes!
2022. márc. 23. 14:33
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, akkor innentől ne legyél naiv és jószívű.
2022. márc. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mindig szépen türelmesen nyugodtan, önuralommal voltam az ilyen emberek felé, vazoltam hogy amit tesznek az nekem nem jó, tartsuk egymást tiszteletben. De nem. Ehelyett ugyanúgy folytatják az ilyenek a pitiánerségüket, a provokáióikat, és most jutottam el arra a szintre hogy az ilyeneknek le tudnám ordítani a fejét. Ami rám nem jellemző, de már túlment jó pár ember a tűréshatáromon, és a tolerancia szintemen.
2022. márc. 23. 14:42
 6/7 Metionin ***** válasza:
100%
Aha, nekem pont az elmúlt 2 évben anyósékkal :D de no para, kiosztottam őket mint a kártyát és azóta nem találkoztunk, problem solved. Akkor van gáz, ha muszáj velük találkozni, mert mondjuk a munkatársaid. Egyébként próbáld ki egyszer hogy beolvasol nekik, ha alapból ez nem jellemző rád, úgy meg fognak lepődni, hogy lehet abba is hagyják.
2022. márc. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Beolvastam eddig is,csak kultúráltan, tisztelettel a másik félre/felekre.
2022. márc. 23. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!