Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Manapság már tényleg szinte...

Manapság már tényleg szinte egyáltalán nem tudnak/akarnak főzni a huszonéves nők és kikérik maguknak ha esetleg a pasinak jól esne a házikoszt is néha?

Figyelt kérdés
2022. márc. 23. 18:38
1 2 3 4
 1/36 anonim válasza:
100%
Csinálj házi kosztot.
2022. márc. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
93%

Nem szeretek főzni. Sütni igen, amilyen érzékem van a süteményekhez, olyannyira nincs a fűszerezéshez. Ha főzök balul sül el az esetek 90%-ában. És igen, kikérem magamnak, hogy vannak házimunkák, amikben nem vagyok jó, és örülök, ha azokat átvállalja a párom, aki szintén részt vesz a háztartásban, ergo, igen, van bőr a pofámon, hogy elvárjam, hogy ő is kivegye részét a háztartásba.

Szerencsére a párom szeret főzni, sőt, nagyon is jól tud.

Ha nem lenne ilyen a párom, akkor valószínűleg felváltva lennénk a konyhába. Egyébként belegondolva, az ismerőseim nagyrészénél a pasi főz, és egyik se panaszkodik.

2022. márc. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

"Egyébként belegondolva, az ismerőseim nagyrészénél a pasi főz, és egyik se panaszkodik."


Brutális. A nők beállították a férfiakat a konyhába ők meg örülnek is..

2022. márc. 23. 18:44
 4/36 anonim ***** válasza:
95%
Felőlem ehetsz házi kosztot. Tanuld meg magadat ellátni. Miért a másikat kell ugráltatni?
2022. márc. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

4: Én megtanultam, ugyanis egyedül élek hosszú évek óta.


A kérdést az szülte hogy múltkor egy randin megkérdezte egy lány hogy mire vágyom miközben feküdtünk az ágyon.


Mondtam neki hogy egy jó kis paprikás krumpli jól esne, kolbásszal.


Majd felháborodott hogy hogyan képzelem hogy ő főzni fog nekem???

2022. márc. 23. 18:46
 6/36 anonim ***** válasza:
87%

3-as:

Tehát nem tudod elképzelni, hogy valakinek kikapcsolódást jelent a főzés?

Nekem azt jelent a sütés, de a főzés színtiszta stressz számomra.


Cserébe amúgy ha bútort rendelünk én szoktam összeszerelni, mert az asztalosmunkák nagyon megnyugtatnak, a párom viszont nem szereti őket.

Sőt, tovább megyek: én utálok mosogatni, viszont a párom megnyugtatónak találja. Én ezt fel nem tudom fogni, számomra undorító és kicsit se relaxáló. Mikor ekcémás lett a kezem, a párom teljes mértékben átvette a mosogatási feladatokat, hogy ne kelljen 0-24-be szteroidot kenjek a kezemre. Gondolom ezt meg te sem fogod tudni felfogni: hogy egy férfi törődik a párjával és annak egészségével.

2022. márc. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
96%

Én már 40 fölött vagyok, de huszonévesen nem tudtam főzni. Mikor lett családom, akkor megtanultam. A férjem 38 évesen tanult meg főzni. A 15 éves lányom viszont már tud egy kicsit főzni, sütni meg jobban, mint én, mert jobban érdekli.


Egyébként az ismerőseid huszonéves pasik, akik főznek a barátnőjükre? Mert szerintem ebben a korban még nem is élnek együtt a barátnőjükkel.

2022. márc. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
97%

[link]


Nem értem a kérdező reakcióját, és azért teszem ki ide az üzenetét, mert hátha ti megfejtitek. Ezek szerint ő az a fajta ember aki ha nem azt a választ hallja amit akar, akkor besértődik és kígyót-békát dob az emberre?

2022. márc. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

" Mikor ekcémás lett a kezem, a párom teljes mértékben átvette a mosogatási feladatokat,"


Nem tudtál húzni egy gumikesztyűt? Sajnálom szegény gyereket..kiválóan rátolsz minden otthoni melót.

2022. márc. 23. 18:53
 10/36 A kérdező kommentje:

8: fáj az igazság? nincs olyan hogy nincs érzéked a főzéshez, mert nem tudsz fűszerezni. Ha csinálod, menni fog.


Csak te lusta vagy hozzá.

2022. márc. 23. 18:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!