Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiatalabb, huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatalabb, huszonéves lányokat kérdezem. Titeket mennyire zavarna, ha a barátotokkal vagy azzal, akivel épp ismerkedtek csak hétvégente tudnátok találkozni, mert munka miatt hétköznap egyáltalán nem érne rá?

Figyelt kérdés
Ez esetleg szakító/kizáró ok lenne?

2021. jún. 7. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Engem nem zavarna. Én is dolgozok hétköznap, amúgy sem vagyok az a típus, aki mindig társaságot igényel. 23/l
2021. jún. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért jó lenne hétköznap is pár órára találkozni este, akár heti 1-2 alkalommal. Így csak hétvégi partnernek érezném magam. Voltam ilyenben távolság miatt, és nem vágyom már ilyesmire, az alatt az időszak alatt nagyon nem épült a kapcsolat. Később megoldódott a helyzet, és sokkal másabb lett, valódi kapcsolattá akkor alakult.
2021. jún. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem zavarna. Nekem azt az érzést keltené, hogy nem akar komolyan ismerkedni. Ha hétköznap nem ér rá velem találkozni, akár csak 1-2 órára, akkor annyira nem akarhatja komolyan a dolgot velem.


*már csak ezért is városon belül ismerkedek, nekem ne jöjjön senki olyan kifogásokkal, hogy de utazni kell haza meg már nincs vonat meg tökömtudjamimég

**értelemszerűen olyan pasival, akinek sok énidőre és külön töltött időre van szüksége, nem illek össze, hozzám olyan pasi illik, aki amúgy is azt igényli, hogy folyton egymás seggében legyünk

2021. jún. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna, mert hasonló módon tudom beosztani az időmet, sőt vannak időszakok, amikor munka és egyetem mellett még a hétvégéimen se vagyok szabad. De a legtöbb ember nem így működik... szóval már több ismerkedésem fulladt kudarcba az időhiány miatt.
2021. jún. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Őszintén, engem mostmár nem zavarna.

Szerintem sok kapcsolat 3 helyen romlik el:

1. nem engedik fejlődni, siettetik az összeköltözést, mindent. Szerintem ez a hétvégente találka az elején méh jó is, alig várja az ember így a hétvégét, hogy találkozzatok, fent tartja a tüzet, lángot.

2. sokszor nincs az embereknek magánéletük, hanem csak a párjuk körül forog minden. Így, hogy csak hétvégente vannak együtt, kénytelen az ember hétköznap lefoglalni magát (akár olvasni, akár edzeni járni, bármi). Egy sorozatban hallottam, hogy a párkapcsolat akkor működik, ha az ember túlélne egyedül is.

3. A kommunikáció hiánya: ha az ember előbb szeretné látni a másikat, vagy többet, csak jelezni kell, megbeszélni.

25/N.

2021. jún. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy éve így találkozunk. Minden hétvégén együtt vagyunk, hétköznap mindketten dolgozunk, intézzük a dolgainkat.
2021. jún. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!