Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik még mindig hordják a...

Akik még mindig hordják a tömegközlekedésen, boltokban, zárt tereken a maszkot, azok fanatikusak?

Figyelt kérdés

2022. márc. 23. 21:55
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
94%

Miért zavar téged ez?

Én már nem hordom a maszkot, de egyàltalán nem érdekel, ha más igen. Felőlem lehet fanatikus is, vagy lehet ezer más oka. Nem bántok semmi miatt senkit. Főleg ilyen miatt nem...

2022. márc. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
57%
Azok hordják most, akik eddig sem azért hordták mert valami krumplis pogácsa bemondta, hogy kötelező.
2022. márc. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
95%

Nekem speciel egy kisebb műtétem lesz 3 hét múlva, és semmiképpen sem szeretném már előtte elkapni.

És jó lenne, ha az idióták nem birkáznának másokat, mert nem tudhatja, ki mit miért tesz.

2022. márc. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
95%

Nem feltétlenül. Van, aki a járványhelyzet előtt is hordta, pl otthon leukémiás családtag miatt.


Szóval nem feltétlenül a covid, akármilyen másik betegséget nem akarnak elkapni egy saját vagy egy rokon állapota miatt.


Amikor bejött a Covid, de nem volt kötelező maszkhordás, akkor ezeket az embereket támadták, hogy biztos covidosok és nem szégyellik magukat, hogy villamosra szálltak.

2022. márc. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
75%

Abban is van valami, hogy valaki egyszerűen semmilyen betegséget nem kapna el, pedig minden rokona rendben van.


Gondolj bele, egy-két hét van a szabadságig, de bemegy a beteg munkatárs és körbefertőz mindenkit.


Nem biztos, hogy szívesen kezdenéd lázzal a szabit.


Vagy ha nem is szabadság, akkor is, ha elkapsz valamit, gondolkodhatsz, hogy táppénzre kiírnak, ami nem feltétlenül pénztárcabarát, vagy mész betegen dolgozni, úgy, hogy alig tudsz a munkára figyelni.


Dolgoztam már olyan helyen, ahol a fizetésem egy vicc volt, ott a táppénz arra volt jó, hogy éhen halj, de betegen be se engedtek, mert gyorsétteremről van szó.

2022. márc. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
85%

csak ovatosak es boztos van ra okuk

mi mutetre keszulunk, ezert hordtam, ha sokan voltak

2022. márc. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
78%
Nekem ronda az arcom, azért hordom, nem azért, mert félek a vírustól. Örülj neki, hogy a ronda emberek megkímélnek a látványtól, ahelyett, hogy itt fanatikusoznál.
2022. márc. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
80%

Nekem családtagom meghalt a Covid miatt, nem volt idős, se elhízott és semmilyen alapbetegsége sem volt.


Alapból nem hordom a maszkot, csak akkor ha én kezdek el köhögni. Lehet, hogy semmit sem ér a maszk, ha mégis akkor mások miatt is felveszem ilyenkor.

2022. márc. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
53%

Egyszerű a történet - még akkor is, ha a rövid elméd miatt ezt nehezedre esik felfogni, elfogadni:

Minden ember úgy próbálja megvédeni - első sorban a - SAJÁT egészségét, ahogyan azt a legjobbnak látja, - de vannak, akik mások egészségét is próbálják védeni, mert nem olyan közömbösek, felelőtlenek, mint a túlnyomó többség.

Vádaskodhatsz, bizonyítgathatod az "igazadat", mutogathatsz bárkire ezért vég nélkül, de a jogát erre nem vitathatod el még akkor sem, ha szét vet az ideg emiatt!

Nem te teremted elő a védekezés eszközeit.

Nem te használod az előteremtett eszközöket.

Nem téged korlátoz bármiben is - a gondolkodáson kívül - az eszköz használata.

Semmi közöd ehhez!

"Körbe rajzolhatod" az illetőt, aztán gyönyörködhetsz otthon a sziluettjében! Ennyi!

2022. márc. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
91%
Engem nem zavar ha valaki hordja. Nincs abban semmi rosz.Mindenki más miatt hordja, betegsèg stb.... Èn nem rekesztek ki senkit ez miatt..
2022. márc. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!