Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan, aki az előírás...

Van olyan, aki az előírás ellenére nem viseli a maszkot a tömegközlekedésben?

Figyelt kérdés
Korábban mindig láttam 1-2 kivételt, most a héten egyáltalán nem, pedig sokfelé utaztam mindenféle tömegközlekedési eszközön.
2021. nov. 7. 18:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Van. Sok ilyen idióta utazik. Remélem, mielőbb elkapják őket.
2021. nov. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%

Én általában viselem, bár egyszer kétszer előfordul, hogy elfelejtem felvenni.


Viszont múlt héten egy nap elég messze utaztam a busszal, akkor azért lehúztam az orrom alá.

2021. nov. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
43%

Én eddig már rászóltam két emberre, hogy vegyék fel, mert mindenki más is felvette. Az egyik elnézést kért és felvette, mondván "elfelejtette", a másik viszont nem tett semmit, csak nevetett.


Szerencsére a többség normálisan viseli, bár mindig látni olyat, hogy kilóg az orra, vagy brutális piszkos maszkot hord. Az utóbbit nem tudom megérteni, én még a kezemmel sem nyúlok az arcomhoz, ha nem muszáj, egyesek pedig egy retkes anyagot a szájukhoz tesznek.

2021. nov. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Pont ma láttam a 70-es trolin több embert is, aki nem vagy nem szabályosan viselte. Máshol azt tapasztaltam eddig, hogy meglepően fegyelmezettek az utasok.
2021. nov. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
47%
Ahol tehetem lehúzom.
2021. nov. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Én láttam jó párat. Leginkább fiatalokat. De a többség azért hordja, szóval nem gáz.
2021. nov. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%

Úgyis mindjárt kötelező lesz általánosan is.


Szerintem holnap kiderülnek a drasztikus hétvégi adatok aztán este már be is jelentik.


Erre számítok. Szóval legalább szokatom magam vissza azzal, hogy viselem.

2021. nov. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
A buszsofőrök, a gaverjaik akikkel pofáznak egész úton, illetve a cigányok, akiknek nem mernek szólni hogy húzzanak maszkot.
2021. nov. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
16%

Az a baj, hogy én simán rászólnék egy cigányra, hogy vegye fel a maszkot (bár vannak közöttük késelősek is, akik pont lesz*rják, hogy egy tömegközlekedésen vagyunk és a pillanat hevületében azonnal nekem jönnének) csak a többi utas semmit nem tenne egy ilyen esetben. Fogadni mernék, hogy egyesek élőben közvetítenék a verekedést, mások bámulnának, valaki pedig észre sem venné, mert a telefonján pötyögne.

Úgyhogy ezért nem szólok, de valamit mégiscsak tenni kellene, hiszen másokat veszélyeztetnek.

2021. nov. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy van. A hajléktalanok, a cigányok és még pár idióta, akinek hasonlóan 60 körül van az IQ-ja.


Szerencsére nagyon ritkán tömegközlekedek, de akkor rendszeresen látom, hogy sokan nem hordják.

2021. nov. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!