Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik még mindig hordják a...

Akik még mindig hordják a tömegközlekedésen, boltokban, zárt tereken a maszkot, azok fanatikusak?

Figyelt kérdés

2022. márc. 23. 21:55
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
82%

Néha annyira rondának érzem magam, hogy felkapom.

Ápol s eltakar.

A vírus nem érdekel, bár utálok náthás lenni, és rég is voltam már beteg, szal csak ér is valamit.

2022. márc. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
71%

#29

Ha újra elolvasod a válaszom, akkor láthatod hogy nem kizárólagos egyedüli lehetőségként írtam a boltot.

Pl. anyukám is maszkban indul el otthonról egyedül autóval, ha valahova viszi a 80+ éves, krónikus beteg nagymamámat. Szerintem nem annyira furcsa, ha nem akarjuk hogy mihamarabb meghaljon valami fertőzésben...

2022. ápr. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%

Mióta az eszemet tudom, mindig elkaptam az influenzét évente 2x

Mióta kötelező a maszk, nem voltam beteg, ilyenre 30 év alatt nem volt példa. Szóval ezért hordom. Nem kifejezetten covid miatt, semmit nem szeretek elkapni és engem kimondottan nem zavar, van hogy akkor veszem észre itthon, hogy nem vettem le mikor először vinni akarok :)

2022. ápr. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Van aki a nagy melegben is képes hordani
2022. jún. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!