Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik még mindig hordják a...

Akik még mindig hordják a tömegközlekedésen, boltokban, zárt tereken a maszkot, azok fanatikusak?

Figyelt kérdés

2022. márc. 23. 21:55
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

Csak tudjátok, hogy amióta nem kötelező (két hete), fiatal lányok is hordják, jó férfiak is, a 90 éves mama pedig nem hordja, aki ugye idős.


De hordjátok csak, nekem mindegy, engem nem zavar.


Jó maszkhordást!

2022. márc. 24. 11:27
 22/34 anonim ***** válasza:
40%
Az még hagyján, aki tömegbe hordja, az ő dolga. Nekem azon szokott fennakadni a szemem, ha valaki egyedül ül az autójában és agyig be van bugyolálva, tegnap is láttam nem egy ilyet, és a tükrön is lógott még vagy 3 db, ezt viszont nem értem, hogy ott mi értelme, pláne tök egyedül.
2022. márc. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
63%
#22: lehet, csak elfelejtette, lehet, hogy 2 perce szállt ki az autójából 4 ember és telelehelte a kocsit.
2022. márc. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
90%
Én pl. rájöttem hogy a frissen mosott maszkot sokkal de sokkal kellemesebb szagolni, mint a büdös félcsöves embereket a buszon, szóval inkább a maszk.
2022. márc. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
78%

#22

Komolyan nem értem, hogy ez miért akkora hihetetlen rejtély egyeseknek. :D

- lehet, hogy 2 perc múlva felvesz valakit akit nem akar összefertőzni

- lehet, hogy 2 perc múlva áll meg egy újabb boltnál, fölösleges levenni-felvenni ha csak 200 métert mész

- lehet, hogy nem a saját autója, nem akarja telelihegni

- lehet, hogy szimplán elfelejtette hogy rajta van

Stb.

2022. márc. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
77%
Én is azonnal letettem a maszkot, amint a törvény lehetőséget adott rá (előtte rendesen hordtam mindenhol, ahol kellett), és érdekes módon egyből elkaptam ezt a szart. Több, mint két éve még csak náthás se voltam, most meg itt döglődöm. Talán mégis volt értelme a maszkozásnak. Nekem egyébként sem volt vele bajom.
2022. márc. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

#22 Mondok jobbat.


Ma délelőtt, tavasszal ugye, szabad levegőn volt egy nőn maszk, de az Ő dolga🙂.

2022. márc. 24. 16:05
 28/34 anonim ***** válasza:
83%

#27

Pollenek ellen is hasznos lehet a maszk tavasszal a szabad levegőn. Nekem egyelőre még nem ütött be az allergiám, de én is fogom majd hordani odakint, ahogy már a covid előtt is tettem.

Vagy vannak akik a városi szmog miatt hordják.

2022. márc. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
58%

25#

Külváros, magánházas környezet, már a télen is láttam többször az egyiket reggelente, mindig egyedül és maszkban ült az autöban, nem hinném, hogy a boltból maradt rajta, mert ahonnan jön zsákutca bolt nélkül, és távolabb is láttam már ugyanígy. Azért furcsa látvány, nekem sose jutott eszembe így vezetni, de nem vagyunk egyformák.

2022. márc. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
67%
És ha allergia miatt van rajta? Az ember akármire lehet allergiás, télen-nyáron.
2022. márc. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!