Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ilyen helyzetben hogyan...

Ilyen helyzetben hogyan reagálnál?

Figyelt kérdés

Két szálon futó történet.

Szóval van a környékünkön egy nagydarab magas kigyúrt gengszter.

De olyan szinten ismert és veszélyes pali, hogy mindenki fél tőle.

Hallani róla ilyeneket, hogy 6 embert ütött le egymás után, meg keresett valakit egy kocsmaban mert megbízták és az összes ottlévő kapott egy nagy pofont mert nem tudták hol van akit keres.

Meg az az esti hobbija, hogy sétáltatja a törpe uszkárját a lakótelepen és a póráz nélkül sétáltatókat vagy a kutyáját megugatótat megveri.

Van itt egy nagy füves kutyafuttató rész, de ha megjelenik ez a pali az összes pitbullos meg nagyobb kutyás fut befogni az ebeket és akkor ő ott játszatja az uszkàrját a többi kiskutyással.


A másik sztori.

Nagyon tetszik nekem egy lány.

Ő 16 éves én meg 18.

Szoktunk beszélgetni és tegnap elhívtam sétálni is.

És akkor tegnap sétáltunk és jött velünk szembe ez a nagydarab pali a viccesen piperkőcre nyírt kutyájával és amikor olyan 20 méter távolságban volt amikor elengedte a kutyát az meg odasprintelt a lányhoz és ugrált fel rá.

Ő meg lehajolt simogatni és azt mondta-szia benji!-Majd odaért a fószer is és azt mondta sziasztok!

Erre a csaj-szia apa! Mi újság?.....lefagytam....

Sétálunk egyet a kutyival és ti?

Majd bemutatott neki engem, kezet fogtunk.

Aztán mondta hogy megy, meg hogy menjünk el fagyizni jó idő van már hozza és adott 5 rongyot a lánynak.

Aztán odahajolt a fülemhez és belesúgta-a citrom a kedvence.


Szóval kicsit leesett az állam.

Szerinted?


2022. márc. 27. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Hogy kerül a csizma az asztalra?

Mi köze ennek egymáshoz?

2022. márc. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Remélem azért megkérdezted, melyik a kedvenc fagyija...
2022. márc. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az nem semmi azert:DD
2022. márc. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet nem ártana gyakorolni a záróizom lazítását.
2022. márc. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1- örülnék hogy lecsapja a póráz nélkül kutyát sétáltatókat. Amúgy meg nem érintene, mert nem vagyok kutyás.


2- talán meglepődnék. Jó fejnek tartanám az apját

2022. márc. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De megdugtad a csajt végül?
2022. márc. 28. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Cubina ***** válasza:

Csak a híre rossz apukának, mert ijesztő a kinézete és kitalálnak mindenfélét róla. Be is bizonyította neked, hogy jó fej.

Egyébként egy olyan férfi, akinek piperkőcre nyírt törpe uszkárja van (és nem pitt bullja, vagy más harci kutyája) és láthatóan szereti, bízik benne, póráz nélkül sétáltatja, az nem lehet gonosz ember, akárhogy is néz ki. :) Ha tényleg olyan verekedős lenne, te kaptál volna először egy nagy verést, amiért rá mertél nézni a lányára. :D

Szerintem jót röhög azon, hogy mindenki fél tőle ok nélkül.

Meg hát rég feljelentették volna, ha mindenkit elvert volna.

2022. ápr. 19. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!