Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Beperelhetek egy nőt azèrt...

Beperelhetek egy nőt azèrt amièrt engem hasznàlt fel arra hogy profitot szerezzen? Ès nagyon megbàntott ami miatt belűl teljesen tönkre mentem

Figyelt kérdés
2022. márc. 30. 02:49
 1/9 A kérdező kommentje:
Szóval ugy èrzem,hogy engem hasznàlt fel arra hogy ismeretsèget szerezzen,velem csak ezèrt beszèlt. Fordulhatok a strassbourgi birosàghoz? Tudom kinevetnek de nem tudom magam tultenni magam. En mindtam neki semmi hàtsòszàndèkom nincs de folyton felhuzta magàt amikor meg mindtam az igazat neki,pletykàlt rolam munkahelyen ès ezèrt velem szorakoztak ès provokàltak hogy felmondjak
2022. márc. 30. 02:55
 2/9 A kérdező kommentje:
Helyesibakwrt bosanat faradt vagyok alszom
2022. márc. 30. 02:56
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

Nem. A "strassbourgi birosàg" hogy jön ide?

Egyáltalán nem világos, hogy mi történt, de nagyon gyerekesen fogalmazol. Az a te problémád, hogy nem tudod felmérni az emberek szándékát feléd. Nem ártana neked több emberismeret, vagy legalább szülőktől, barátoktól kérj tanácsot, ha egy helyzetet nem tudsz megoldani.

2022. márc. 30. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező: az általad említett bíróságra akkor fordulhatnál, ha az itthoni jogi lehetőségeket már kimerítetted.

Egy perhez bizonyítékok is kellenek. A fogalmazással (is) probléma van és számomra a konkrét probléma nem igazán érthető.

Szerintem akkor jársz a legjobban, ha elengeded a témát, szerzel önismeretet és emberismeretet.

2022. márc. 30. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%

Gondolom te is belelovaltad magad valamibe, ami nem létezett, és közben jól palira vettek.

Igen, van ilyen nőstény fajta, én is találkoztam hasonlóval, 3 forintért képesek p.nát villantani...

Legjobb, amit tehetsz, ha üzlet van, és megjelenik egy ilyen csöcskirakós r.banc, megkéred szépen, hogy öltözzön ember módjára, és ne egy ösztönállat szintjén.

2022. márc. 30. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha az ügyvédi költségeknek utánanéznél, biztos letennél a per szándékáról.
2022. márc. 30. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg próbálj beszélni egy pszichológussal vagy más mentálhigiénés szakemberrel, ő segíthet túltenni magad a traumádon.


Ha csak szemét módon bánt veled valaki, abban a bíróság nem tud segíteni, a bíróságok csak törvénysértés esetén járhatnak el. A pletyka, fúrás meg kihasználás arra, hogy ismeretséget szerezzenek általad, egészen biztosan nem számít törvénysértésnek...

2022. márc. 30. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, inkább menj egy pszichológushoz a bíróság helyett, és ne legyél ilyen nyomorult, hanem növessz tököt végre!
2022. márc. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük ott hogy a Strassbourgi Bíróság emberi jogokat véd többek között.

Neked nem sérültek az emberi jogaid csak bepalizott valami liba.Értem én hogy rosszul esik de emiatt senkit sem lehet feljelenteni.Max akkor lehetne ha meglopott volna és ezt tudnád bizonyítani is de ahhoz elég a síma polgári per is és nem kell olyan messzire menni.Perköltségek téged terhelnének.

Pszichológus kellene aki segítene túllendülni ezen a sérelmen és hidd el a karma visszavág előbb vagy utóbb az ilyen kihasználós embernek így vagy úgy.

2022. márc. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!