Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Többször próbáltam lettenni a...

Többször próbáltam lettenni a cigit, de nem sikerült, átszoktam a snüsszre és könnyedén leszoktam, ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
6 hónappal ezelőtt dohányoztam, többször próbáltam letenni, de nem sikerült. Egy barátom mutatta a snüsszt, kipróbáltam, megtetszett, hogy nem büdös, nem kell kijárni stb... így átszoktam egy snüsszre, a folyamat kb egy hét volt és utána már nem is cigiztem csak snüsszöztem. Két hete azonban egyik-napról a másikra elfogyott a snüsszöm és lusta voltam venni, azóta nem cigiztem és nem snüsszöztem, nem is kívánom különösen. Mitől lehet, hogy a snüsszt ennyivel könnyebb letenni, miután átszoktam?

2022. márc. 30. 16:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kiabáld még el... Amúgy lehet azért, mert a mozdulatok, meg a társas szertartásos rész nincs ott. Ezekre figyelj, hogy ne vonzzon vissza.
2022. márc. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!