Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány éves korodban jutottál...

Hány éves korodban jutottál el arra a szintre, hogy nem foglakozol sem idegenek sem ismerősök rólad alkotott véleményével?

Figyelt kérdés
Én sajnos most 22 évesen, viszont ez sem állandó, néha magabiztos vagyok neha nem. Ez másnál is előfordul vagy ti mindig jól ki vagytok békülve magatokkal? Hogyan lehetne ezt úgy erősíteni magamban, hogy akármi történik állandó legyen az érzés?

2022. ápr. 3. 13:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kb 38 évesen. Előtte sem nagyon, de most már egyáltalán nem. Persze vannak olyan emberek akikben megbízom és a véleményükre hallgatok, de az, hogy idegen, rosszindulatú ismerősök miatt agyaljak az szerencsére már nem gond nekem.
2022. ápr. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem az önbizalommal szokott a baj lenni. Hanem azzal, hogy az emberek nem tisztelik a határaidat. Ha nekik rossz az életük, nehogy már te boldog legyél. Magyarország.
2022. ápr. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Úgy 35 felett.

Érdekes, de azóta nem is talál meg annyi hükye.

2022. ápr. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
30 vagyok, most már előfordul, hogy letudom szarni, ha valaki nem kedvel. Jobban bírom a konfliktusokat is, ami nálam nagy dolog, mert tényleg függtem mások szimpátiájától. Ettől függetlenül nincs önbecsülésem, azzal még dolgom van.
2022. ápr. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

16-17 körül.

De valahol mindenképp 12. osztály előtt.

2022. ápr. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

26 vagyok. Teljes mértékben lexarok minden elvárást és kényelmetlen szituációt, vagy abba taszítást. 14 éves korom óta edződök erre, mert mindig kis különc voltam bizonyos szemszögből.

A saját anyám sem szeret emiatt, mert ő mindig "másoknak" élt.

2022. ápr. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
középiskola közepe felé már nem mások véleménye irányította a cselekedeteimet, a végén pedig már nem is foglalkoztam velük
2022. ápr. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben 30 évesen. Prioritásokat állítottam fel, és én, és a kis családom a középpontja. Férjem véleményén kívül már nem érdekel másé. Nem lehet úgy leélni egy életet, hogy "mit fognak szólni?" 99%ban nem szólnak semmit.
2022. ápr. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Tizenèvesen valamikor.
2022. ápr. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen... azóta leszarok mindenkit
2022. ápr. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!