Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményed a pozitív...

Mi a véleményed a pozitív gondolkodásról?

Figyelt kérdés
Mit gondolsz a motivációs trénerekről és életvezetési tanácsadókról?

2022. febr. 19. 09:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%
Az optinizmus jó dolog 10 évvel tovább élsz tőle
2022. febr. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
M*
2022. febr. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%

Van köztük kiváló szakember, de az nem végzettség nélkül, 3 szutyok videó megosztásával lett az. Aki ezt tényleg jól csinálja, annak ez egy szakma, amit 5-10 éven át csak tanul...


A többség egy bohóc, aki csak a hurráoptimizmust és az egoizmust élteti, gyakorlati haszna nincs.

2022. febr. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

Orvos-Tóth Noémi sokkal szebben elmondja a Toxikus pozitivás c műsorában, ahol DTK-val beszélget.


Rühellem.


Nagyon sokszor várja el a p. gondolkozás, hogy a problémákat seperd a szőnyeg alá, hazudj magadnak vagy tényeket görcsösen NE vegyél észre.


Én realista próbálok lenni, szerintem sokkal természetesebb és előremutatóbb, ha minden érzést engedek megélni, ha valami szutyok, akkor az szutyok, fájja ki magát, utána feldolgozom, utána továbblépek.


A fenti műsor totál más irányból közelítette meg, de bennem megerősítette, hogy fel a realizmussal.

2022. febr. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Az optimizmus jó dolog, amíg ésszel és nem vakon csinálja az ember. Mindig szinte mindennek lehet a jó oldalára koncentrálni, de ez még nem jelenti azt, hogy a szőnyeg alá kell sepernünk a bajokat, és nem foglalkoznunk vele. Annyit jelent, hogy nem depizek egy sötét sarokban az élet nehézségein merengve magamat sajnálva, hanem észreveszem, hogy azért vannak lehetőségeim is, van amit tehetek azért, hogy jobb legyen, és lelkesen bele is vágok. Ha rosszul indul a napom, akkor nem kenődök el, hanem arra gondolok, hogy a nap további része még jó lehet. De ezek persze csak a legapróbb példák.
2022. febr. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%
Nem jön be. Voltam coach-képzésen, MLM-es tréningen: szerintem ők alapból manisabb szegmense a társadalomnak, így inkább ez adja nekik a pozitív életszemléet-alapot, nem az, hogy valóban "Hú, de másként, jobban látom a világot". Eezeket a személyeket is érinti roszz dolog, de mivel tudják, hogy van pénzük, megtakarításuk, azaz a pénz az Isten nekkik, így nem szomorkodnak...
2022. febr. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem nagyon fontos. Nekem nagyon pozitív a gondolkodásom, kifejezetten boldog vagyok.


A motivációs trénerekről coach-okról nincs véleményem, mert sosem találkoztam még ilyennel. Lehúzásnak tűnik.

Nem, én sem vagyok coach vagy mlm-es vagy bármi ilyesmi. Nem tudom hogyan kell mást a pozitív gondolkodás felé terelni, nem is nagyon foglalkozom ezzel.

2022. febr. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%
A pozitív gondolkodás jó dolog, viszont amit ezek a szélhámos kócsok oktatnak, az a toxikus kierőszakolt pozitívitás, az szerinet hatványozottan káros.
2022. febr. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Arra jó,hogy ne adjunk fel egy nehéz helyzetet.Például ha rossznak néz ki a szituáció,akkor várjunk még kicsit türelemmel,az utolsó pillanatban is pozitívra fordulhat a kocka.Vagy meglátunk más megoldási lehetőségeket,amik megtételével még mindig jobban járunk,mint a semmivel.
2022. febr. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%
Nincs értelme. Ez egy negatív világ, mindig csak rossz történik. Lehet pozitívan élni pár hétig, de utána jön a valóság
2022. febr. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!