Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minek hatására lettetek ti...

Minek hatására lettetek ti mizantrópok, milyen tapasztalatok tettek azzá?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 5. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Az mi?
2022. ápr. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nekem személyiségem alappillérei közé tartozik. Semmi igazán traumatikus tapasztalatom nem volt.

Első: [link]

2022. ápr. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2


Igen, valószínűleg traumák nélkül is utálnám őket. Úgy kaparnak a javakért, az elismerésért, hogy közbe másokra nincsenek tekintettel, gyakran más érdemét is bezsebelnék, hogy az ő elismerésük legyen. Gusztustalan faj, a természet vagy Isten egy nagyon rossz vicce. Ha Istené kizárt, hogy szereti ezeket a mocskokat.

2022. ápr. 5. 13:03
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Magyarorszagon magyarok kozt gyerekkortol. Es akkor eljovok, es nincs min utalkoznom. Teljesen Buddha vagyok, es akkor a repuloteren mar kezdodik. A vilag minden nemzete kozul aki sorbanallasnal sunnyogva, alattomosan beeloz, magyar, magyar.
2022. ápr. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Köszi a linket,második.

Sokat bántottak,fizikailag is,olyan emberek,akikhez közel kerültem,de adtam rá okot nekik.Alapból kedves vagyok,csak békét szeretnék,de úgy látszik,sokaknak ez nem tetszik.Igy hát megtanultam sündisznó lenni...ez sem túl jó,de hát az embereknek semmi nem jó

2022. ápr. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%

Mindenki egy giliszta.

Ti is...

2022. ápr. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!