Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha sír egy fiú osztálytárs,...

Ha sír egy fiú osztálytárs, hogy vélekedsz róla?

Figyelt kérdés
Régi osztálytársam sírt, pedig ő volt a legmagasabb a tornasorban!

2022. ápr. 5. 22:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%
Xd
2022. ápr. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%

Nem értem a kérdést!

A fiúk is sírnak, az, hogy hol áll a tornasorban nem releváns információ. Ha meghalt egy rokona teljesen érthető, vagy szekálták többen ok nélkül, millió oka lehet ennek.

Miért sírt?

2022. ápr. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Megértem teljesen. Azt vetem meg, aki ezért megszólja, mert utálom az olyan primitíveket, mint az egyes.
2022. ápr. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

Miért, hogy kellene vélekedni?


Minden értelmes, normális férfinak, fiúnak vannak érzelmei és teljesen rendben van, ha ki is mutatja. Aki ezen nevet, az egy idétlen, buta kisgyerek. Nyilván egészséges keretek között, mert pl. VV Aurelio már nőnek is hardcore lenne az állandó p...ogásával.

2022. ápr. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%
Egy szabad szellemű ember ilyenen nem akad fenn, nagyon befásult lehet az az ember, aki számára ez megvetendő.
2022. ápr. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
12%
Nalam elvagja magat.. az mas ha csaladtag elott halal miatt pl v szerelmi banatba legordul par konnycsepp, de h masok elott az sztem ferfiatlan. Gondolom neveles kerdese. En ha sirtam kis koromba meg nyakon is vertek h ne bziskodj.
2022. ápr. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
6. Ékes példája annak, amit úgy hívnak, hogy toxikus maszkulinitás. A műveltebbeknél meg te és a tróger családod vágja el magát. Sírjon csak nyugodtan, sokkal férfiasabb, mint a később komplexusokban fuldokló, ivászatba és öngyilkosságba menekülő torz "férfi".
2022. ápr. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
Ezeket a hülye sztereotípiákat elkéne felejteni mostmár végre... Egy fiú nem sírhat, egy lánynak nem lehet rövid haja, egy fiú nem balettozhat, egy lányt nem érdekelheti az autószerelés és még sorolhatnám. Nem unjuk már ezt?
2022. ápr. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
4%
Ezert mert kell lepontozni h a frankot mondom? Ez nem eldontendo kerdes hanem velemeny.. milyen troger csalad? Jobb szuleim voltak mint a legtobbnek. Szerettek es mindent megadtak.. Az egy dolog h nalunk mindenki kb alfa volt es ezek alapjan neveltek. En nem lettem ettol alkesz meg depis. Koszi jolvagyok
2022. ápr. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
Ki dönti el, hogy amit te mondasz, az a "frankó"? Nem, nem voltak jobb szüleid... Aki kisgyereket nyakon ver és kb. leb.ziz azért, mert az sírni merészel az igenis tróger. Te lehet, hogy nem törtél meg, de mást megtörhetett volna. A 6. kommented pedig nem épp egy egészséges ember képét mutatja be. Az alfaság meg csak egy mítosz.
2022. ápr. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!