Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha sír egy fiú osztálytárs,...

Ha sír egy fiú osztálytárs, hogy vélekedsz róla?

Figyelt kérdés
Régi osztálytársam sírt, pedig ő volt a legmagasabb a tornasorban!

2022. ápr. 5. 22:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
68%

Attól függ mi miatt sír. Pld nálunk volt olyan, hogy vagánykodni akart egy fiú, aztán meg lett ríkatva. Vagy visszafeleselt a tanárnak, az meg beírt egy egyest. Őket nem annyira sajnáltam. :D De ha mondjuk valami családi gondja van, vagy meghalt a kutyája, vagy szakított a barátnője vele, vagy mittudomén, azt megértem.

Mondjuk, nálunk még az oviban se engedték a fiúkat sírni. "Sírós masina, nem lesz belőled katona" - nem is a gyerekek, hanem maguk az óvónénik dúdolták ezt.

2022. ápr. 6. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
2%
Adnék neki kis vodrot
2022. ápr. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
8%
11.: Jó sz.r óvónők voltak. :/ Szülőként tuti leb.sztam volna őket a csoport előtt.
2022. ápr. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
59%

Nekem volt egy kigyúrt munkatársam és egyszer poénból mondtam a munkatársnőmnek, hogy képzelje el mennyire megdöbbenne mindenki ha a férfi sírna. Erre a munkatársnőm leteremtett és mondta, hogy attól, hogy egy kigyúrt férfiról beszélek, attól ő neki is joga van sírni.


Most ugyanezt mondom neked, attól, hogy ő egy magas fiú, ugyanúgy sírhat.

2022. jún. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!