Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Félek az emberektől nem merek...

Félek az emberektől nem merek beszélgetni velük ?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 8. 16:56
 1/7 anonim válasza:
80%
Akkor valószínűleg szociális szorongásod van. Olvass utána vagy kérdezz orvost vagy menj pszihológushoz.
2022. ápr. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Általánosságban mindenkitől?
2022. ápr. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Félsz az emberektől. Nem mersz beszélgetni velük.
2022. ápr. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
62%

Keress pszichologust, lehet van egy kis szocfobiad, komolexusos zavarod.

De folosen.

Mindenki ugyan olyan gyarlo, es budoset xarik, es nagyon nagyon keves ember az, aki elott "kell" ugy erezned, meg "kell" megelelj, mert nagyon keves ember erdemli meg a figyelmed, es a tiszteleted, ezt majd egyszer megtanulod.

Ne erezd magad mastol magad kevesebbnek, mert idopocseklas.

2022. ápr. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mivel a felett nincs döntése az embernek hova szülessen, így később eldöntheti, kivel beszélgessenek.

Rám sózzák, sokszor, hogy félek az emberektől, csak közben nincs rálátásuk magukra.

Van aki azt hiszi, az a társaság kedvelő szociális ember, aki szeret sorba állni mások köpködéséhez. Vagy van olyan, aki arra mondja ezt, ha mondjuk más a gondolkodásod és képtelen párbeszédre, mert csak a saját gondolkodása a valami és a beszélgetés igazából arról szól ő, hogy tud téged befolyásolni, vagy meggyőzni, ilyenkor nincs is párbeszéd.

Volt olyan helyzet, hogy négy szemközt voltam az adott emberrel, agresszívan és fenyegetetően viselkedett, majd társaságba kerültünk, persze mivel közel állt hozzám, egy részt rossz kedvem lett és máshogy álltam adott helyzetben a társasághoz, a másik meg úgy viselkedett, mintha mi sem történt volna. Ilyenkor főleg könnyű valakire ráhúzni, hogy fél az emberektől.

Már megtanultam nincs értelme ilyen emberekkel egyáltalán kommunikálni is bármiről. Az, meg más ha valaki ilyen gondolkodással, benne van egy rossz társaságban, ahol persze megy a másik köpködés, hogy fél az emberektől.

2022. ápr. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Nincsen elég önbizalmad
2022. ápr. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, mert nem tdok/nem akarok velük mit kezdeni.
2022. ápr. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!