Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy aludjak el ha nagyon...

Hogy aludjak el ha nagyon feszult vagyok es folyton kattog az agyam valamin?

Figyelt kérdés
a ne gondolj ra kivul valami?:(

2022. ápr. 10. 21:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Gyökerestül tépd ki magadból a rossz destruktív gondolatokat csak kellemes dolgokra gondolj.
2022. ápr. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Halk zene, nyugtató tea.

Ja, és még bőven elalvás előtt gondolkozz, ne lefekvéskor kezdd.

2022. ápr. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
2es engem a halk zene inkabb csak felidegesiteni szokott...🤣
2022. ápr. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Noren1989 ***** válasza:
63%
Maszti, pàr feles, coub böngészése...nekem ezek be szoktak jönni.
2022. ápr. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj rá, csak úgy, hogy jól alakul a dolog.
2022. ápr. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Valahol megértem aki lepontozza a négyest, de félig igaza van. Nyilván arra nem kéne rászokni hogy csak alkohollal tudsz aludni, de én akkor alszom legjobban ha szex vagy maszti volt.
2022. ápr. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem az segít ha van kicsi fény a szobában. mert kevésbé figyelek belülre. és így jobban megnyugszok. papír könyv olvasása is jó tud lenni, mert vagy elálmosodom. vagy ha nem akkor is megnyugszok legalább, mert akkor a figyelmem belemegy a könyvbe, így belelassulok a tempójába. csak ki kell tartani kicsit az olvasásban mert az elején úgy érzi az ember nem fog menni.
2022. ápr. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%

Tudom miről beszélsz...ilyenkor egy joint hiányzik az embernek amúgy, legalábbis most jól jönne, pedig ritkán tépek.


Amit a 4 es mond az sem rossz.

2022. ápr. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%

Én megtanultam azt mondani magamnak esténként, hogy "Kussoljmá' basszus, attól jobb nem lesz, hogy ezen gondolkozol, oszt nem alszod ki magad"

Jó, persze nem beszélek magamba/ magammal, de szerintem esténként megengedheted magadnak azt a luxust, hogy leszarsz mindent.

Nem érdemes a hülyeségen agyalni, én ezt évekig nem tudtam és este mindig tiszta stresszes voltam/ sírtam, mert minden xar eszembe jutott... Most is eszembe jutnak, csak leszarom.🤷‍♂️

2022. ápr. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nézz valami filmet a kereskedelmi csatornákon,a reklámokon tuti bealszol.
2022. ápr. 11. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!