Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehetek egy ember miatt...

Lehetek egy ember miatt ennyire ideges ??

Figyelt kérdés

Van egy férfi,aki ha mellettem ül vagy a közelemben van,akkor ideges vagyok , átjár a forróság, feszült vagyok és nem tudok megmaradni mellette.

Létezik ilyen ??

Szinte menekülnèk!


2022. ápr. 11. 07:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Jó és rossz értelemben is létezik ilyen.

Van egy személy, akitől irtózom, ha csak meglátom már dühös vagyok.

2022. ápr. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Létezik ilyen, persze, csak rá kell jönnöd az okára, mi váltja ki belőled ezt az érzést. Elég sok oka lehet, akár olyan korábbi rossz emlék, amire már tudatosan nem emlékszel, de az agyad egy rossz érzéssel kapcsolja össze.
2022. ápr. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 Noren1989 ***** válasza:
100%

Simàn, nekem az egyik kollega ilyen.


Ütném, szivem szerint.

2022. ápr. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Egy kollégám miatt egyszer majdnem felmondtam. Gyakornokkent jött az irodába dolgozni. Remegés jött rám ha a közelemben volt. Beszélgetni sem tudtam normálisan ha éreztem a jelenlétét. Szerencsém volt, kiment Németországba. Én azzal magyaráztam, hogy talán valami burkolt vonzódás? Bár nem éreztem, hogy belezugtam volna.
2022. ápr. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

4-es dettó !

Remegek és a meleg fut rajtam de ez egy tőlem 30 évvel idősebb ember és gusztustalan.

Lehet nárci és azért ...nem tudom

De tegnap majdnem elájultam az idegtől mikor hozzám szólt .

3: én is ütnèm hallod fujjjj mocsok ember .

2: sztem nárci, toxikus.

2022. ápr. 11. 07:54
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Én olyannal vagyok így, akinek a stílusát nem bírom elviselni és úgy érzem: lekezelő, minősíthetetlen stílust enged meg velem szemben. Egyébként is rosszul vagyok az undorító, sipítós, rendkívül hangos, affektálós stílusától, sajátmagát középpontba bummoló undorító mártír-stílusától.

A fent említett illetőtől összeugrik a gyomrom és undorodom tőle.

2022. ápr. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős érzés, meglátom és annyi, nagyon erős önkontrollt kell végeznem magamon.
2022. ápr. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Látom sokan vagyunk így ezzel.

Nekem a munkahelyen ez az ember

Itt vagyok a munkahelyen,tiszta ideg vagyok,nem bírom elviselni.

Kilépek az ajtón már semmi bajom.

2022. ápr. 11. 08:22
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Persze, van ilyen mindenkivel. Vannak akiknek nagyon rossz energiájuk van, ezt érzed. Én férjemtől szoktam kérdezni, mikor ilyet érzek valakivel kapcsolatban, és mondani szokta, hogy ő is érezte. Vannak akikkel kapcsolatban meg pont az ellenkezőjét érzem, imádok körülöttük lenni, és nagyon vonzanak. Nekünk az egyik szomszédunk olyan, hogyha már meglátom, rosszul leszek olyan gyomorideg fog el. Ő például egy végtelenül irigy, rosszindulatú személy, és ez kisugárzik felőle, akkor is ha meg sem szólal.
2022. ápr. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
31%
"Lehet nárci és azért ..." És mivel olyan jól ismered, diagnosztizáltad mi? Már vártam mikor jön valaki ezzel a primitív baromsággal.
2022. ápr. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!