Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehetek egy ember miatt...

Lehetek egy ember miatt ennyire ideges ??

Figyelt kérdés

Van egy férfi,aki ha mellettem ül vagy a közelemben van,akkor ideges vagyok , átjár a forróság, feszült vagyok és nem tudok megmaradni mellette.

Létezik ilyen ??

Szinte menekülnèk!


2022. ápr. 11. 07:33
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
31%
Amúgy kérdező, ha a semmitől idegbajos vagy, NEM a másik emberrel van baj:te viszonyulsz betegesen egy kvázi idegenhez. kezeltesd magad, mielőtt puszta hisztiből ártasz valakinek.
2022. ápr. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
75%
Belőlem azok a kollégák váltanak ki ilyen érzést, akik lényegesen többet keresnek nálam, mert egész életükben abban voltak a legjobbak, hogyan kell a megfelelő helyre nyalni, közben olyan sötétek, hogy a munkájukat is mások végzik el, folyamatosan hibáznak, és csoda, hogy egy számítógépet be tudnak kapcsolni...
2022. ápr. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen ember de hálisten nagyon ritkán kell elviseljem:D

A párom húgának a férje ilyen negatív pfff

Okát nem tudom de mikor a közelembe kerül elönt az ideg és a feszültség és érzem rajta hogy nem kedvel.Oka nincs rá de biztos ő is azt érzi amit én:D

Van ilyen.

2022. ápr. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
0%
van. olyan mint a kérdező: játssza a hisztis pcsát a semmi miatt. agyon tudnám vágni a mocsok fajtáját.
2022. ápr. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Te beteg vagy 14-es 🤣🤣🤣

Írtam hogy nárci...bár fogalmad sincs szerintem mi az...

Olvass utána : NÁRCIZMUS

2022. ápr. 11. 09:40
 16/25 anonim ***** válasza:
77%
Ez miben nyilvánul meg, hogy nárci?
2022. ápr. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Noren1989 ***** válasza:
#5, a tied is Sanyi?
2022. ápr. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%
Van ilyen.Te is,és mások is "sugároznak" ki magukból energiát,és van,hogy üti egymást a kettő.Ettől még nem biztos,hogy a másik rossz ember.Nekem faterom egy pörgős ember,én elég nyugis vagyok,néha igen erősen érzékelem az energiáit,szinte "izzik" a levegő,ideges leszek tőle.
2022. ápr. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 Shaddark ***** válasza:
77%

Igazából

Nem sugároznak semmilyen misztikus energiát :)

A nőkben van egy "szenzor" ami a férfiakból hiányzik.

A férfiak térlátást kaptak, a nők "női megérzést".

Ami tényleg létezik. A lényege, hogy az emberekről ők testbeszéd, test-tartás, mimika, hangszín, hangsúly, hanglejtés, és a mondott szavak jelentését egyben képesek vizsgálni. Ha ez nem "hiteles", azaz valamelyik reakció eltér a többitől, azt érzékelik. Nem tudatosan(bár vannak kivételek), csak hogy valami nem "kerek". A beszélgető partner hitelességét egyből leveszik.

Erre szépen az évek során kialakítanak egy "sablont". Tapasztalati úton. És igen, a legtöbb nő, akinek van már tapasztalata, vagy legalábbis ismer olyat, az simán kiszűri a nárcisztikus megnyilvánulásokat. Mondjuk még én is képes vagyok rá (ha direkt figyelek), pedig pasi vagyok és csak olvasgattam róla.

Szóval ez létező dolog, de mivel nem igazán tanítják az embereknek a saját működésüket az iskolában, ezért mindenki energiával meg mindenféle nem létező dologgal magyarázza. Ez a közoktatás hibája.

A nők legtöbbje annyira megszokja amúgy ezt, hogy kb. olyan nekik mint nekünk pasiknak a látás. Ezért van, hogy amelyik szélhámos a Sztanyiszlavszkij-módszert használja, zseni szintű nőket is át tud verni. Amit a pasik nem is értenek hogy ezt hogyan :)


[link]


- A nárcisztikus amúgy nagyon könnyen összetéveszthető a dominánssal, ezt pl. a nők is elkövetik sokszor, női megérzés ide vagy oda. Csak gratulálni tudok annak aki képes kiszúrni.

- Ezért

2022. ápr. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Shaddark


Akkor te most pszichológiai érzékről beszélsz.Ez pedig nem nemfüggő.

2022. ápr. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!