Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudok kijönni velük?

Miért nem tudok kijönni velük?

Figyelt kérdés

Valamiért nem tudok barátságot kötni a velem egy neműekkel mindig a másik nemmel szeretek barátkozni velük találok közös pontot és mindig csak a férfiak társaságát keresem barátkozásnál is.


Nem azt mondom ,hogy nincsen egy barátnőm sem mert ez nincsen így viszont valamilyen oknál kifolyólag nem tudok barátságot kötni a nőkkel a pár barátnőmet leszámítva.


Járt már valaki hasonló cipőben?


Hiába próbálkozok lánnyal/nővel barátságot kötni nem nagyon megy lényegében csak egy ellenkező nemre tudom mondani kb, hogy na ő itt a legjobb barátom..


Ne erőltessem azt, hogy legyenek női barátaim is ,hogyha jobban kijövök az ellenkező nemmel?


2022. ápr. 11. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
23%

Tapasztalatom szerint, a tőlem idősebbek és gyerekes nők egyből elkezdenek ercelodni, hogy nincs gyerekem. A házasok azzal, hogy nem vagyok házas, stb stb. Szóval akár hány nő volt eddig körülöttem csak a versengés ment meg kinek miért van jobb p*uncija.

Értelmesen, kötetlenül mint 2 ember nem lehet beszélni semmiről. Eddig legalább is ilyen nőkkel voltam körül véve.

2022. ápr. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fiatal noknel szokott menni a versenges. En is tapasztaltam, direkt nem tekintek rajuk versenytarsra.
2022. ápr. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Olvass vissza, rengeteg ilyen kérdés van.
2022. ápr. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én az emberek 2%-ával jövök ki. Te még jobban jártál
2022. ápr. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!