Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kőműves mellé segédmunkásnak...

Kőműves mellé segédmunkásnak megéri elhelyezkedni? Milyen emberek szoktak ott dolgozni? Mennyire lehet velük jól kijönni, ha én egy visszahúzódóbb tipus vagyok?

Figyelt kérdés
2020. máj. 5. 00:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek,nekem volt benne részem, igaz csak be segítettem,itt az emberek általában mindig csak marják egymást, ugyan olyan típusú vagyok mint te, nekem nagyon nem jött be ez a meló,szerencsére több birgáddal tudtam találkozni.

Vannak normális emberek is,csak ki kell fogni,én azt mondom próbáld ki csak így tudhatod meg milyen is ez?

Nekem ez nem való,én sofőr lettem ez nekem jobb,nem ment ez a marakodás,ki próbáltam és döntöttem, volt akivel jót lehetett hülyéskedni de nekem már néha sok volt,még egy dologban szerintem jó, itt egy idő után le tudod győzni ezt a visszahúzódós dolgot legalább is általában, sok sikert.

2020. máj. 5. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
8 általánossal, ha bírod a kemény fizikai munkát és nem probléma, hogy 40-50 éves korodra tönkremennek az ízületeid, akkor persze, megéri.
2020. máj. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!