Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennél ha 29 éves értelmes...

Mit tennél ha 29 éves értelmes, szép nő létedre még sose pasiztál volna?

Figyelt kérdés
Kort,nemet!
2022. ápr. 11. 12:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
30 vagyok, mégis mit kellene tennem? Elàsni magamat? (Azt nem tudom, szép vagyok-e). Nemet miért? Màrmint írod szép nő létedre, nem egy 70 éves férfi fog vàlaszolni.
2022. ápr. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
56%
elgondolkoznék azon, valóban szép vagyok-e
2022. ápr. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
45%

Elgondolkodnék azon, hogy anyámon kívül hány ember szerint vagyok értelmes és szép nő.


Nézd, van pár barátnőm, elég széles skálán mozognak szépség és értelmesség tekintetében, de a maguk módján mind szerethetők (különben nem lennénk barátok sem). Még akinél tudnék is tanácsolni egy csomó dolgot, hogy min változtasson, annál is sorbanállnak a srácok és nem csak az alja csőcselék. Legalább félévente egyszer beleakadnak egy olyan srácba, akire én is elismerően bólintok. Pedig nem nagyon erőltetik a párkeresést, sőt.


Azzal egyetértek, hogy normális partnert nehéz találni, nekem is 2 évbe telt, de hogy valaki ne tudjon pasizni úgy, hogy állítólag egy főnyeremény? Drágám, nagyon el vagy tévedve magaddal kapcsolatban, nekem ebből az jön le.

2022. ápr. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván okkal tettem volna ha nem pasiztam volna.
2022. ápr. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%
És hogy mit tennék: kiröhögném azokat akik azt hiszik hogy joguk van beledumálni mit teszek meg mit nem.
2022. ápr. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
61%
Belevetném magam mielőbb az ÉLETbe
2022. ápr. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Drágád nem vagyok, már ne is haragudj, bögyöske.

Nem botlok senkibe, pedig eljárok. Aki próbálkozoztt volna, az uncsi volt.

2022. ápr. 11. 13:16
 8/18 anonim ***** válasza:
61%
Kérdező, itt két dolog sanszos: hogy tahó vagy, és nagyon-nagyon sokat képzelsz magadról a valósághoz képest.
2022. ápr. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
95%

Gondolom folytatnám ezt a jó szokásomat.

kor/nem

2022. ápr. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%
Oh, a napi troll, már vártam.
2022. ápr. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!