Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mièrt szeretnèk betegesen...

Mièrt szeretnèk betegesen kirándulni menni?

Figyelt kérdés
Minden nap mennèk kirándulni , leginkább hegyekbe ,erdőbe vagy vízparthoz . Nèha nèha sikerül eljutnom de mikor haza èrek már abban a percben èrzem hogy megint mennèk . Ha nem mehetek kirándulni rosszul èrzem magam , nem találom a helyem ès szinte sirni tudnèk ès bàrmit megtennèk hogy kirándulhssak . Ez a bármi azt takarja hogy van kapcsolatom de viszont csak azèrt ismerkedek fèrfiakkal hogy mehessek kirándulni velük ès meg is tettem , tudom hülyesèg volt ès nem akarom megcsalni .

2022. ápr. 13. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Miii!!?? 😲
2022. ápr. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem tudom mi! De én is mennék mindig! Nagyon szeretem a vízpartokat,erdőket,hegyeket! Nehéz néha a fontosabb dolgokat választani a kirándulás helyett! Engem felüdít! A párod nem szeret menni?
2022. ápr. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is állandóan kirándulásra meg utazásra vágyom, de nagyon ritkán van rá lehetőségem.

De miért férfiakkal ismerkedsz? Nőkkel is elmehetnél kirándulni, és akkor bűntudatod sem lenne a párod miatt.

2022. ápr. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Ez a bármi azt takarja hogy van kapcsolatom de viszont csak azèrt ismerkedek fèrfiakkal hogy mehessek kirándulni velük ès meg is tettem , tudom hülyesèg volt ès nem akarom megcsalni."


He?! E...eee...?! 🤪

2022. ápr. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazabol egeszseges izlesed van, es egy regi mas vilagban termeszetkozeli munkabol is elhetnel. Igy annyiban luxus, hogy szabadido kell hozza. Tedd.
2022. ápr. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szeretnél talán egyedül lenni, megoldani az addigi problémáidat, igazi nehézségekkel szembenézni,ilyenek lehetnek mögötte.
2022. ápr. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan vagyok. Holnap is megyek. Hány éves vagy, kérdező?
2022. ápr. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!