Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tóth Gabi miért nem veszi...

Tóth Gabi miért nem veszi magát kicsit észre? Miert ,, szereti" úgymond ha bántják? Miért nem tesz érte, hogy kevésbé legyen megosztó?

Figyelt kérdés

Igen, én is láttam Osváth Zsolti és Havas Henrik videóját és szeptemberben is a kommenteket. Nagyon szerettem kiskoromban a hangja miatt, de őszintén nem tudom sajnálni őt a sok bántás és támadás miatt.

Én azt elfogadom azt, hogy kire szavaz/ vallása, minden ember odamegy ahol pénzt kap, de miért nem csinálja ezt halkabban és szerényebben? Meg ezt az egész magyarkodást.

Tisztán emlékszem Gabinak milyen stílusa volt ezidáig, világias, lázadó, liberális és nagyon nem jól hivalkodó, nem beszélve a számos botrányáról,az emberekről akiket szándékosan megsértett, evidens hogy az emberek megkérdőjelezik a hirtelen jövő változást. Pláne úgy, hogy a jobboldal ellenségnek kiáltott RTL-ben dolgozott, mentorként.

Könyörgöm, szegény annyira buta tényleg, annyira rosszul kommunikál, egyszerűen nekem sokszor az jön le, mintha direkt akárná, hogy őt utálják meg butának tartsák... Nem értem, hogy nincs tanácsadója?

Én nagyon szerettem őt régen, egy jó énekesnőnek tartom csak szegényen sajnos kijön mindig az, hogy nem agyoniskolázott.

Emiatt amúgy nagyon sokan elítélik és bántják, én nem tudom ezért, mert nem mindenkinek adatik az meg, hogy legyen egy olyan motiváló közeg otthon/ iskolában, akik tudnak vezetni a helyes úton és neki meg jött a hírnév, feltéletelezem úgy gondolta, hogy elég neki a 8 általános. Nekem is az egyik haveromnak a férje autószerelő, 32 éves és még múlt évben újságolták, hogy meglett az érettségi bizonyítvány😄 szerintem Gabi is megszerzi egyszer.



2022. ápr. 16. 02:37
 1/8 anonim ***** válasza:
2%

Tóth Gabi életéről hogyan tudok értesülni, ha évek óta nem nézek televíziót? (Ezt ártatlan kérdésnek szánom, nem bántásnak!)


Abban egyetértek Veled kérdező, hogy tizenhét évesen anno (2005.-ben volt annyi éves) állítólag nagyon tiszteletlenül viselkedett az akkori párja édesanyjával. Valamelyik női újságban olvastam.


Hosszú évek óta nem kísérem figyelemmel a közmédia szereplőit, mert annyira elöntött mindent a médiaszenny.


(Elég volt már nekem 1989.-től a rendszerváltástól az a sok "szabadosság", amit 15 éves koromtól tapasztaltam. Rádió, televízió, női újságok... Vérfagyasztó, sokkoló időszakok voltak azok.)


1989.-től uralkodott el az a fajta életszemlélet, hogy csak és kizárólag a szex volt a téma szinte mindenhol. Hát elég! Mindentől meg lehet csömörleni egyszer.


(De állítólag már az 1960-as években kezdtek lázadni a fiatalok, követelték a jogaikat a szülőkkel szemben, az engedelmesség mint fogalom már erősen hanyatlófélben volt. Még anno a szüleim tinikorában.) Már ők is megtanultak "huligán" nyelven.

2022. ápr. 16. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"Én azt elfogadom azt, hogy kire szavaz/ vallása, minden ember odamegy ahol pénzt kap, de miért nem csinálja ezt halkabban és szerényebben?"


Mert halkan nem lehet celebkedni. Azt csak hangosan lehet, különben nincs belőle pénz. Minél hangosabb, minél botrányosabb, minél megosztóbb, annál jobban dől a lé.

2022. ápr. 16. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%

Hát, bármennyire is hihetetlennek tűnik, azért van olyan, hogy az ember szemléletet vált, amikor benő a feje lágya, sokszor mást gondol az ember felnőttként, mint lázadó tiniként. Szerintem nincsen ezzel gond, meg egyébként is, mint írtad, nem ő volt a legélesebb kés a fiókban, nem is agyoniskolázott - így még inkább érthető, hogy később jött el az érett gondolkodás fázisa.

Hogy a politikai nézeteiről meg a vallásáról mit gondolok, az az én magánügyem. De azzal azért nem értek egyet, hogy ezt "halkan és szerényen" kell csinálni. Elvégre ugye mindenütt azt nyomatják, hogy a 21. században az ember vállalja fel nyíltan magát, hisz a társadalmi megbélyegzés mennyire ósdi meg kirekesztő dolog. De ha valaki nem azt vállalja nyilvánosan, hogy meleg, ateista és liberális, akkor mindjárt a torkának ugrunk... Szóval nem, kicsit sem lett elfogadóbb a társadalom, csak a norma változott - az eddig deviánsnak tekintett lett az új normális, a hagyományos meg a megvetett. Megint csak az arany középút hiányzik, mert ez így még mindig nem a hőn áhított tolerancia és egyenjogúság...

2022. ápr. 16. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
mivel zenei munkásságát kb. senki nem ismeri, ezért magánéletével akar hírnevet szerezni. Amúgy hányinger egy nő, egyszer láttam kb. 8-10 éve egy fellépésen egy szüreti buli. Egy pohár borral a kezében lébecolt a színpadon, vmit haknizott, olyan nagyképű volt, hogy szinte a közönséget is lenézte, a nézők közül ezt többen is szóvá tették. Többet nem is mennék el rá, még ha nekem fizetnének se
2022. ápr. 16. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%

Te sem vagy valami okos, ha azt hiszed, egy agyoniskolázott ember nem lehet megosztó tuskó.

Ez nem ettől függ. Lehet akár milyen érettségije, diplomája, emberileg bizony ilyen marad, csak a lexikális tudása lesz némileg több.

2022. ápr. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
9%
Egyébként alapvetően egy intelligens nő benyomását kelti. Egy ideig...Amíg a nagykpű, tudálékos énje elő nem jön. Ha szerényebb lenne, visszafogná kicsit magát és elgondolkozna, mielőtt megszólal, szimpatikusabb lenne.
2022. ápr. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

5-ös. Hát pedig de, minket az iskolában még azért tanítottak, hogy hogyan kell rendesen beszélni/ kérni/ viselkedni/ hogyan vívjuk ki más emberek tiszteletét.

A ,, halkan meg szerényebbent" amiatt írtam mert ( ezek 1-2 éves storyk) balhézott Dancsó Péterrel/ Berki Krisztiánnal/ Schorbertékkel/ Tóth Andival, ezeket nagyrészt ő kezdemémyezte, meg előtte is hát az embernek 1 napja nem volt, mikor ne dobott volna fel a net valami új botrányt ami vele kapcsolatos, meg amiket mentorként/ zsűriként levágott a tehetségkutatókban.

😤

2022. ápr. 16. 09:57
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
Dehat ebbol el, nem? Enekelni a testvere tud, o meg gondoskodik a kattintas-szamrol.
2022. ápr. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!