Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gondoltam megosztom ezt a...

Gondoltam megosztom ezt a történetet, kíváncsi vagyok az emberek véleményére, ha nem baj? Erről mi a véleményetek?(kicsit hosszú lesz)

Figyelt kérdés
Szóval, 16 éves vagyok. A falu szélén élek, így kiskoromtól fogva inkább kevesebb barátom volt, abból kifolyólag, hogy nem találkoztam sohasem senkivel. Hatodikban felvételiztem egy gimnáziumba, ki akartam lépni ebből a közegből, egyéb okok miatt, ahová sikeresen fel is vettek. Nem lett több barátom, ami egyáltalán nem is zavar, de családias baráti köröm lett és az elmúlt négy év alatt közösen pátyolgattuk egymást. Rengeteget változtunk, külsőre-belsőre, ami szerintem egyértelműen jó. Na, de most kb. 3 évvel ezelőtt, az egyik volt sulimba járó lány, akivel másfél év van közöttünk, azt hajtogatta, hogy meg akar verni. Tudni kell rólam, hogy sosem foglalkozom az ilyenekkel, egyszerűen elengedtem a fülem mellett a dolgot. Pár hónapra rá, már minden áron velem akart barátkozni, mert olyan kapcsolataim voltak, amik neki jól jöttek volna. Észre is vettem, elkezdtem vele beszélgetni, de tudtam, hogy a barátaim pont le fogják őt szarni, ami így is lett, emiatt megkért, hogy mutassam már be ennek meg annak. Természetesen közöltem vele, hogy nem, amiért megsértődött és újra a "meg foglak verni" helyzetbe kerültünk. Ez az évek alatt sosem történt meg, ha találkoztunk messziről el is került inkább. Viszont Decemberben összejöttem a barátommal (20 éves) és most újra elkezdett szórakozni. Legelőször az egyik régi barátommal lett jóba, akivel én egyéb okok miatt megszakítottam a kapcsolatot, aztán mindenhol bejelölte és bekövette a barátomat, ahol csak tudta, de ami nagyon betette nálam a lapot az az, hogy feketére festette a haját, ahogy nekem van már több éve. Az évek alatt nem is foglalkoztam vele, de jelenleg ott járok, hogy legszívesebben elbeszélgetnék a fejével, viszont az összes ismerősöm azt mondja nem ér annyit, főleg, hogy a barátomat egyáltalán nem is érdekli, mivel rettenetesen kislány. Lényegében ennyi, de ezt jól esett leírni...Szóval, vélemények?

2021. márc. 24. 09:09
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Most itt ki a fiú, ki a lány?
2021. márc. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Ne foglalkozz vele.
2021. márc. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem kell vele beszélni mert úgyse értené meg amit mondassz ha valóban ennyire kislány ahogy leírtad.Ne törődj vele,csináljon amit akar.Látszik hogy csak vergődik és ha a barátodat se érdekli akkor téged se érdekeljen.Nagyon kihasználós érdek embernek tűnik így a leírásod alapján és jobb ha kerülöd nagy ívben.Ja és primitív is mert verekedni akar pfff🤦‍♂️🤦‍♂️
2021. márc. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%

Attól tartasz, hogy beváltja a fenyegetését és megver?

Hiszen csak egy kislány szerinted!

2021. márc. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem fog megverni. Olyan szeretne lenni, mint te. Irigy egyszerűen. Ne foglalkozz vele!!!
2021. márc. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%

Miért foglalkozol azzal, hogy milyen színűre festi a haját?

Ha téged VALÓBAN nem érdekelne a személye, akkor nem írnád ki a történetet, de úgy látom, nagyon is kötődsz a lányhoz.

Ez lehet irigység, féltékenység, múltbeli sérelmek fájdalma, bármi.

Engedd el a történetet végre!



!

2021. márc. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

Lány fenyeget lányt veréssel? Ilyen szutykok vesznek téged körül?

Válogasd meg a köreidet.

2021. márc. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Egyszerűen felidegesít a tény, hogy próbálkozik. Másrészt annak a kommentelőnek, aki azt írta attól félek-e, hogy megver. Egyáltalán nem félek tőle, ha megpróbálná se sikerülne neki, de alapból is fél tőlem, nem ok nélkül írtam, hogy mindig elkerül. Van, hogy inkább utcát vált, ha látja, hogy ott vagyok. Az utolsó kommentelőnek pedig ez az, nem tartozom bele és nem is szeretnék. Irigyek meg egyáltalán nem vagyok irigy, nincs mire, csak felidegesít a tény, hogy mivel mást nem tud tenni, interneten keresztül próbál keresztbe tenni nekem.
2021. márc. 24. 11:29
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Tiltsátok le ennyi.Mondom én hogy vergődik....Nagyon gáz emberek vannak

#3

2021. márc. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!