Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért utálják az emberek...

Miért utálják az emberek azokat akik önmagukat adják és nem játszák meg magukat? Irigyek rájuk?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 16. 09:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Azokat utálják akik megjátsszák önmagukat. Akik valóban önmagukat adják, nem.
2022. ápr. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igazábol senkitse érdekel hogy a másik megjátsza magát vagy nem. Ha nem az elvárásai szerint fogsz viselkedni nem fog kedvelni. Az hogy szar szinész valaki vagy csak nem érdeklik mások nem sokat változtatt a dolgokon.
2022. ápr. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Nem azt utálják aki önmagát adja. Hanem azt, aki a kelleténél és a kellemesnél többet ad magából, aki túl “sok”, és másokat nem hagy érvényesülni.
2022. ápr. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb megszállottan individualista "csak önmagamat adom" egyén annyira beleszerelmesedett saját magába, hogy nem képes meglátni, hogy nincs rá mindenhol és mindenkor kereslet.
2022. ápr. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
osztom az 1-4 véleményét, egyszerűen arról van szó, hogy, ha kellemetlen vagy, nem tudsz viselkedni, nem leszel szimpi. Nincs összefüggés a megjátszás és önmagunk adása tekintetében. ne viselkedj úgy, mitn egy proli és akkor nem ignorálnak.
2022. ápr. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ezért irigynek kéne lenni bárkire is?
2022. ápr. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Persze irigyek mert ők nem merik kimondani amit szeretnének, inkább szerepeket játszanak.
2022. ápr. 17. 21:16
 8/13 anonim ***** válasza:

Ömm,szerintem ez nem egy nagy dolog.

Ha már ezért irigy valaki,akkor ott sok más baj van.

Magyarul mondva ez nem a legnagyobb népbetegség.

Szerintem minél jobban megyünk lefele,annál kevesebb van.

Nemde?

2022. ápr. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8-as hidd el sok ilyen ember van. Tapasztalat, meg beszéltem erról pár emberrel, az öszinteséget és hogy mered vállalni magad, nem valami álarc mögé bújsz, hogy érvényesülj, nem igazán szeretik sajnos....én is nehezen jöttem erre rá, hogy ami nekem természetes, hogy magamat adom, kimondom amit gondolok, az másnak rohadtul nem az, és könnyebb neki nem kimondani és vállalni a fel magát...
2022. ápr. 17. 21:25
 10/13 anonim ***** válasza:

Magyarul akkor hol nem vagy őszinte?

Mit jelent az,hogy nem magadat adod?

2022. ápr. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!