Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez nem mindennek a legalja?

Ez nem mindennek a legalja?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, akit a neten ismertem meg már egy éve. Messze lakunk egymástól, de eddig úgy volt hogy találkozni is szeretnénk. Kiderült pár hete, hogy jön az én városomba a rokonaihoz egy napra. Gondoltam akkor itt az alkalom arra hogy találkozzunk is. Erre közölte, nem tudja megoldani, nem tud elszakadni a rokonaitól,de majd még ebben az életben fogunk találkozni. Úgy éreztem magam mint akit leforráztak. Egy évet rászántam egy emberre, erre így elbánik velem? Itt lesz a városomban,és találkozni sem akar velem? Le vagyok döbbenve, ez nekem emberileg mindennek az alja. Én reagálom túl, vagy valóban egy alja emberre pazaroltam egy évet?
2022. ápr. 16. 14:04
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
92%
Az a legalja mindennek, hogy mekkora kretén vagy.
2022. ápr. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
85%
Találkozna veled a hétrosseb, már ne is haragudj.
2022. ápr. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
17%
Miféle ismerős. Egy neten megismert emberrel 1 éve beszélsz, és csak ismerős? Ti sem vagytok normálisak úgy látszik.
2022. ápr. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
100%

Hát mivel csak 1 napra megy rokonokhoz így még érthető is lehet.

Kevés az idő ehhez.

5 percre meg pláne értelmetlen. Vagy akkor már rendesen vagy felesleges.

2022. ápr. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
68%

Egy dolog maradt ki a leírasból!

Milyen kapcsolatban vagytok. Csak neten pofáztok vagy netsexeltek?

Mert marhára nem mindegy,hogy látott e meztelenül vagy csak irogattok egymásnak szépeket.

2022. ápr. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
82%
Nem, ez nem mindennek a legalja. Kicsit túlbecsülted magad.
2022. ápr. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 A kérdező kommentje:
Én becsültem túl magam? Ő áradozott arról hogy végre találkozni fogunk! Aztán bejelenti azt amit. De igaz biztos én becsültem túl magam...
2022. ápr. 16. 15:24
 18/52 anonim ***** válasza:
100%
Hát, te... :D Azért leeshetett volna, hogy neki nem jelentesz annyit, mint amennyit gondolsz.
2022. ápr. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 A kérdező kommentje:
Hát te! Kb egy hónapja még mondta hogy jó lesz végre személyesen is megismerni egymást, és megoldja hogy minimális időre, de összefussunk. Aztán hirtelen amikor eljött a lehetőség: bocs mégsem tudom megoldani. Szóval igazatok volna, ha nem hitegett volna a találkozással, viszont kb az utolsó hetekben mondta vissza.
2022. ápr. 16. 15:34
 20/52 anonim ***** válasza:
86%

Ha nem irsz le minden reszletet, akkor miert is varsz (szamodra) megfelelo valaszt?🤔

A masik meg a korotok. Ha 16-17 korul (ahogy tunik), akkor lehet, h berezelt, neten ugye mas, felt esetleg, h eloben nem nyeri el a tetszesedet.

De az is lehet, ahogy irtak mar korabban, h miattad es az 5 perced miatt egy orat kene varoson belul utaznia, amit nem tud megoldani.

Milyen kapcsolatban vagytok?

Amugy iszonyat gaz, amilyen pataliat csapsz ezen, h emberileg a legalja... barokkos tulzas

2022. ápr. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!