Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez nem mindennek a legalja?

Ez nem mindennek a legalja?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, akit a neten ismertem meg már egy éve. Messze lakunk egymástól, de eddig úgy volt hogy találkozni is szeretnénk. Kiderült pár hete, hogy jön az én városomba a rokonaihoz egy napra. Gondoltam akkor itt az alkalom arra hogy találkozzunk is. Erre közölte, nem tudja megoldani, nem tud elszakadni a rokonaitól,de majd még ebben az életben fogunk találkozni. Úgy éreztem magam mint akit leforráztak. Egy évet rászántam egy emberre, erre így elbánik velem? Itt lesz a városomban,és találkozni sem akar velem? Le vagyok döbbenve, ez nekem emberileg mindennek az alja. Én reagálom túl, vagy valóban egy alja emberre pazaroltam egy évet?
2022. ápr. 16. 14:04
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
100%
Miért-nem-kérdezed-meg-hogy-miert-mondta-vissza?
2022. ápr. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 A kérdező kommentje:
Megmondta: nem tudja megoldani. Holott x héten keresztül hogy meg fogja oldani. Előtte nap meg hogy hol lakom melyik utcában mert akkor oda jön a ház elé, erre másnap bocs mégsem tudom megoldani.
2022. ápr. 16. 17:27
 33/52 anonim ***** válasza:
100%

Ket dolog. Az egyik, hogy a rokonlatogatasba meg az se fer be, hogy arra vezetve radintegessen az autobol.

Masik. Egy evig levelezni annak remenyeben, hogy valosagban is lesz valami? Az elmult haromszaz evben biztos, hogy nem volt olyan, aki komolyan vett volna szemelyes erdeklodest egy eves levelezes utan.

2022. ápr. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor nem tudta. Pont. Ez van. Fogadd, el, ne vergődj.



Viszont: mivel ő mondta vissza, neki is kell új találkozót szervezni. Így illik.


Kulturált ember ezt így oldotta volna meg:


"Mégsem jössz? Nagyon sajnálom, pedig vártalak. Esetleg átrakjuk máskorra?"


És itt majd ő fogja kitalálni, hol és mikor.



Egyébként logikus lenne a két lakóhelyetek között egy várost megjelölni nem? Úgy mindketten ugyanannyi időt töltenétek utazással. Így fair.

2022. ápr. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 A kérdező kommentje:
Utolsó, azzal oldotta meg, hogy majd találkozunk ebben az életben. Na nekem ez tette be a kaput, mert én is úgy gondolom mint ahogy te is, hogy neki illett volna felhoznia egy másik időpontot. De ez hogy majd találkozunk ebben az életben... ez számomra minősithetetlen hozzáállás.
2022. ápr. 16. 17:34
 36/52 anonim ***** válasza:

Hát akkor majd jelentkezik az életben.


Ez van. 1 év-1 év, hát mit lehet tenni..

Nem tudsz visszamenni az időben.


Tudom, most ez sovány vigasz, de pár év múlva majd látni fogod, hogy az életben ennél csak nagyobb pofonok vannak\lesznek.

2022. ápr. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
100%
Volt benned remenykedes parkapcsolatta valasra is? Vagy miert visel meg ennyire, h nem lathattad?
2022. ápr. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 A kérdező kommentje:
Emberileg nekem ez nem fér bele az értékrendembe. Ennyi.
2022. ápr. 16. 19:06
 39/52 anonim ***** válasza:
86%

Szomorú és csalódott életed lesz, ha ennyitől így kiakadtál.


Kezdd el edzeni magad mentálisan, mert ebből felnőtt korodban komoly gondok lesznek még.

Jótanács csak.

2022. ápr. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 A kérdező kommentje:
Nagyon nem látod át a helyzetet.nekem is vannak határaim, és mint mondtam nekem eszembe sem jutna így megszivatni bárkit is.
2022. ápr. 16. 19:37
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!