Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez nem mindennek a legalja?

Ez nem mindennek a legalja?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, akit a neten ismertem meg már egy éve. Messze lakunk egymástól, de eddig úgy volt hogy találkozni is szeretnénk. Kiderült pár hete, hogy jön az én városomba a rokonaihoz egy napra. Gondoltam akkor itt az alkalom arra hogy találkozzunk is. Erre közölte, nem tudja megoldani, nem tud elszakadni a rokonaitól,de majd még ebben az életben fogunk találkozni. Úgy éreztem magam mint akit leforráztak. Egy évet rászántam egy emberre, erre így elbánik velem? Itt lesz a városomban,és találkozni sem akar velem? Le vagyok döbbenve, ez nekem emberileg mindennek az alja. Én reagálom túl, vagy valóban egy alja emberre pazaroltam egy évet?
2022. ápr. 16. 14:04
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
77%

🤦🏼‍♀️

Szerencsés faszi👍

2022. ápr. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
86%
Megkérdezte a címedet, rokona lakik a városban - nem lehet, hogy a rokonok ismernek és tőlük érdeklődött rólad? Lehet, hogy rossz véleményt mondtak és ez elriasztotta. A reakcióid alapján tényleg nem lehet egy könnyű természeted.
2022. ápr. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 A kérdező kommentje:
Utolsó de biztos! És még én vagyok gyerekes..
2022. ápr. 16. 20:29
 44/52 anonim ***** válasza:
100%
Mi biztos? Fogalmazz már érthetően!
2022. ápr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
90%

Minek vitatkoztok vele, mikor a hozzá szegezett kérdések 3/4 re nem ad választ és inkább terel?

Igazából mindenkivel vitatkozik aki nem vele ért egyet, vagy megkérdőjelezi a túlzott negatív hozzáállását a másikhoz.

Eszébe se jut, hogy lehet nem a másikban van a hiba vagy éppen a másik nem vétett akkorát.

Csak akkor adódik, hogy minek tette fel a kérdést?...

2022. ápr. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem az a pasi nem véletlenül mondta le azt a talit. :D
2022. ápr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
100%

Végülis neked van igazad de csak a:"...de majd még ebben az életben fogunk találkozni" beszólás miatt.

Ez azért valahol egy bafasz végszó. Valamikor az életben találkozni kicsit túl tág idő intervallum.

2022. ápr. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%

#47


“Ez azért valahol egy bafasz végszó.”


Igaz, de szerintem számítana a kontextus, hangsúly is. Lehet elviccelni próbálta azt ,hogy így sikerültek a dolgok s ezért poénosan így reagált. Vagy mint valami bunkó paraszt visszaszólt. Nem mindegy, de szerintem már ezt sem tudjuk meg. Igazából mindegy is.

2022. ápr. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 A kérdező kommentje:
Kérdeztem ha most nem találkozunk, akkor legközelebb várhatólag mikor? Erre mondta hogy majd még ebben az életben találkozunk. Na ez valójában soha. És igen, bunkó lekezelő stílusbsn mondta, de viccből sem mond ilyet egy felnőtt ember sem. Szóval ez van.
2022. ápr. 17. 08:37
 50/52 anonim ***** válasza:
83%
Valószínűleg neki nem jelent semmit a kapcsolatotok, unaloműzésnek jó. Nem tehet róla, hogy te többet vártál.
2022. ápr. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!