Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez nem mindennek a legalja?

Ez nem mindennek a legalja?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, akit a neten ismertem meg már egy éve. Messze lakunk egymástól, de eddig úgy volt hogy találkozni is szeretnénk. Kiderült pár hete, hogy jön az én városomba a rokonaihoz egy napra. Gondoltam akkor itt az alkalom arra hogy találkozzunk is. Erre közölte, nem tudja megoldani, nem tud elszakadni a rokonaitól,de majd még ebben az életben fogunk találkozni. Úgy éreztem magam mint akit leforráztak. Egy évet rászántam egy emberre, erre így elbánik velem? Itt lesz a városomban,és találkozni sem akar velem? Le vagyok döbbenve, ez nekem emberileg mindennek az alja. Én reagálom túl, vagy valóban egy alja emberre pazaroltam egy évet?
2022. ápr. 16. 14:04
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
95%

Ha én viszem az egész családot mondjuk pénteken délután az ország másik felébe, hogy meglátogassuk a évente 1x látott, beteg nagypapát, és vasárnap reggel már vissza kell indulni, mert 7 órás az út, és hétfőn mindenki megy vissza dolgozni, akkor szerinted hogy néz ki az, hogy én szombat reggel bejelentenem a nagypapáéknak, hogy

A: szombaton a netes haverommal találkozok

B: vasárnap csak késő délután indulok haza a rokonoktól, aztán hétfőre pihenje ki magát mindenki úgy ahogy akarja, nem érdekel.



Gondolj bele a másik helyzetébe is, vagy kérdezz rá. Nem besérződni kell egyből, mint valami hisztis kölyök.

2022. ápr. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:
5 percet nem szánnál arra akivel egy éve beszélgetsz?
2022. ápr. 16. 14:11
 3/52 anonim ***** válasza:
95%

Le vagyok döbbenve, ez nekem emberileg mindennek az alja


Neked lehet, mert valoszinuleg fiatal vagy meg. Majd latsz meg sokkal-sokkal durvabb dolgokat is, ez meg messze nem a legalja emberileg...

Amugy neked is annyi elmenni az o varosaba, meglatogatni ot, nem igaz?

2022. ápr. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
95%
Akkor meg az lenne a bajod, h miért csak 5 percre...🤦‍♂️
2022. ápr. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:
Én akartam, ő nem akarta, hogy majd itt találkozunk ahol én élek.
2022. ápr. 16. 14:13
 6/52 A kérdező kommentje:
4-es nem! Mivel tudom hogy rokonokhoz jön ezért nem 5 órát tartanám fel, hanem elég volna 5 perc is, hogy személyesen is kölcsönösen megtudjuk k8vel beszélgetünk.
2022. ápr. 16. 14:14
 7/52 anonim ***** válasza:
98%
Ő nem akar találkozni, te se erőltesd.
2022. ápr. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem te reagálod túl, én sem szívesen találkoznék így.
2022. ápr. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
92%

Ha én rokonokhoz mennék látogatóba, biztos nem hagynám ott őket. Fontosabb lenne a családom mint valaki akivel nem is találkoztam még.


Ne hisztizz kérdező.

2022. ápr. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
95%

Milyen kapcsolat ez? Haverkodni akartok, vagy párkapcsolat? Mennyi idős? Mert ha a szülei viszik, akkor nem olyan egyszerű a családot otthagyni. Egyébként az 5 perc találkozó, lehet, hogy városon belüli oda-vissza utazással 1óra.

Ha önálló felnőttek vagytok és párkapcsolatról van szó, akkor már az is durva, hogy 1 év alatt nem találkoztatok. Ennyit minimum "ér" egy kapcsolat, hogy akár egy napot, meg pár 1000 Ft-ot rászán egy találkozásra.

2022. ápr. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!