Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez nem mindennek a legalja?

Ez nem mindennek a legalja?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, akit a neten ismertem meg már egy éve. Messze lakunk egymástól, de eddig úgy volt hogy találkozni is szeretnénk. Kiderült pár hete, hogy jön az én városomba a rokonaihoz egy napra. Gondoltam akkor itt az alkalom arra hogy találkozzunk is. Erre közölte, nem tudja megoldani, nem tud elszakadni a rokonaitól,de majd még ebben az életben fogunk találkozni. Úgy éreztem magam mint akit leforráztak. Egy évet rászántam egy emberre, erre így elbánik velem? Itt lesz a városomban,és találkozni sem akar velem? Le vagyok döbbenve, ez nekem emberileg mindennek az alja. Én reagálom túl, vagy valóban egy alja emberre pazaroltam egy évet?
2022. ápr. 16. 14:04
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
100%
Na de mostanra komolyan, milyen neműek vagytok illetve hány évesek?Ha még "lány gyerek" akkor jól hogy nem tud a szei mellől elmozdulni, ha egy idősebb családos férfi akkor nyilván gyanús lenne a feleségének. Valami részletet azért mondhatnàl.
2022. ápr. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 A kérdező kommentje:
Kicsi a város ahol élek, nem kellene 5 perc miatt városon belül órákat utazgatni. Baráti, ismerősi a kapcsolat, de inkább barátinak mondanám mivel egy évig majdnem minden nap beszéltünk, mindent tudtunk egymásról. Igenis mellbe vágott emberileg a dolog, hogy hogy örült annak hogy jön a városomba, még azt is kérdezte pontosan melyik utcában lakom, erre másnap közli hogy bocs mégsem találkozunk. Nekem ez így emberileg finoman szólva gerinctelenség.
2022. ápr. 16. 16:00
 23/52 anonim ***** válasza:
100%

Gyanus, h boven tobb vagy, mint 16, azert sem irtad meg, de gondolkozz el, milyen gyerekesen viselkedsz.

Valoszinuleg az van, h megijedt a talalkozastol. Majd kerdezd meg tole, ha jelentkezik. Ha lehet ne a fenti stilusban, mert a dontesei nem rolad, hanem csakis magarol szolnak, a sajat erzesi szerint.

2022. ápr. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 Tevenyereggyarto ***** válasza:
82%

😂

Esetleg az lett volna gerinctelenség ha megbeszélitek az időpontot meg a helyszínt s te mondjuk a szakadó esőben várnád egy órán át s ő nem reagálna az üzeneteidre (csak “látta”-mozna) s másnap közli ,hogy “ja bocsi”. Na az köcsögség lett volna. De így ,hogy előre szólt ,hogy mégsem megoldható akkor mit fújod úgy fel? 🤷 Majd találkoztok máskor, vagy menj te hozza.

Ő előre szól erre te kibeszéled idegeneknek valami anonim (legalább anonim…) oldalon s még ő az emberileg gerinctelen…

2022. ápr. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi a gyerekes viselkedés azon, hogy magamból kiindulva senmit sem hitegnék sosem tettem. Pláne nem úgy,hogy meg is kérdezem a másikat, melyik utcában lakik, másnap meg bocs mégsem. De ezek szerint ez volna a normális viselkedés, az én reakciómmeg a "gyerekes".
2022. ápr. 16. 16:16
 26/52 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak haverkodtok, akkor nincs ebben semmi. Máshogy alakultak a dolgai, most nem ér rá. Egy havernál vannak fontosabb dolgok is. De nyilván ha téged ez ennyire zavar, akkor ne tartsd vele a kapcsolatot.
2022. ápr. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 A kérdező kommentje:
Egy éve haverkodunk? Mindent tudunk egymásról. Én ezt inkább barátságnak nevezném, de azt hiszem ezek után részemről ezt a barátságot befejeztem.
2022. ápr. 16. 16:50
 28/52 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudom. Vagy tényleg így alakult, nem ér most rá, vagy neki nem olyan fontos, mint neked.

Ha barátság, akkor nincs olyan, hogy feleslegesen vártál rá, lehet több barátod rajta kívül is. Ha te párkapcsolatot remélsz, akkor felesleges ennyit várni valakire, én biztos, hogy néhány hét után találkozni akarnék a másikkal. Ha ő nem, akkor elengedem, lehetünk haverok, de onnantól nem annyira érdekel a dolog.

Van egy ismerősöm, évek óta hitegeti valaki, ez az ostoba meg még mindig hisz neki, ne legyél te is ilyen hülye!

2022. ápr. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
81%

"Pláne nem úgy,hogy meg is kérdezem a másikat, melyik utcában lakik, másnap meg bocs mégsem."


Neked sosem tud semmi közbe jönni?


Mi van, ha egyszerűen tényleg sehogy se tud még 5 percre se elmenni a rokonoktól, hazafelé\odafelé pedig nyilván nem akar családodtul talit szervezni.


Ezeket nem lehetett volna megkérdezni tőle, ahelyett hogy itt verd a nyálad, mint egy 14 éves hisztis, elkényeztetett lánygyerek?

2022. ápr. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 A kérdező kommentje:

Látom sokan nem értik: egy az hogy egy éve most találkoztunk volna először, akár 5 percre csak. Tehát nem az van hogy hetente havonta találkozol vkivel.

Kettő: örült hogy végre találkozunk, ő mondta hogy megoldja ha itt lesz a városomban. Az úgy klassz hogy látom sokan gyerekesnek stb tartják azt hogy ez nekem igenis gerinctelenség, de ezek szerint nekik az a normális ha ezt vki eljátssza velük. Nekem nem az, és én nem is volnék képes erre.

2022. ápr. 16. 17:19
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!