Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak "szex ösztöne" miért...

Férfiak "szex ösztöne" miért gúny tárgya, míg nők "gyereket akarok ösztöne" szent?

Figyelt kérdés

Ez egy érdekes ellentmondás hogy férfiak vele született szexuális ösztönét nevetség tárgyáva tesszük, "a farka után megy" stb. mondások, ez a férfi ösztön mocskos, alantas,vicces, szánalmas, gúnyolódunk rajta.


Míg a nők gyermeket akarok ösztönét szentnek, legmélyebb tiszteletre méltónak, tisztának, sérthetetlennek találjuk, olyannyira hogy ezen viccelődni, gúnyolódni a legsötétebb bűn.



2022. ápr. 20. 13:07
1 2 3
 1/28 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
88%
Én, aki soha nem akar gyereket, és amúgy szívből rühellem az ilyen véranya mozgalmakat, azért még én is érzékelem, hogy valami olyat, amit meg lehet oldani egy kis pélóveréssel, vs. egy gyermeknek adsz életet és viszed tovább az emberi fajt, annak ellenére, hogy egy brutál tetsi fájdalmat élsz át, és 9 hóapig hordod a testedben a gyereket, nem ugyan az.
2022. ápr. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
70%

Nem irigyellek azért, amit ezért a kérdésért kapni fogsz. 🤣


Ettől függetlenül, a nők legalább akkora ösztönlények - ha nem nagyobbak, mint a férfiak.

2022. ápr. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
73%

“ és viszed tovább az emberi fajt,”


Ez akkor dicsőség volt, amikor kihalt fél Európa pestisben, vagy a világháborúkban.


Ma meg inkább el kellene gondolkozni, hogy már annyian vagyunk, hogy egymás elől esszük el a természetet, kipusztítunk mindent magunk alatt, vajon kell-e ezt a világot még jobban teleszülni?

2022. ápr. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

# 1


de ahogy a nők sem tehetnek arról hogy gyermekszülés iránti östönük van, úgy a férfiak sem arról hogy szex ösztönük.


Ezzel születünk.

2022. ápr. 20. 13:18
 5/28 anonim ***** válasza:
88%
Nő vagyok, 30 éves. A gyermekszülési vágy még nem érkezett meg, ellenben a “szexösztönöm” igen aktív. Lehet férfi vagyok? :D
2022. ápr. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
77%

Hat mert tenyleg a farkatok utan mentek xD

De azt te miben latod h a masik szulni akar?


A te eseted a mindennapjaidon is megmutatkozik, a nő max a baratnojevel meg a párjával beszél erről.

2022. ápr. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
90%
Mert b^szni mindenki tud, a pulyát viszont fel is kell nevelni.
2022. ápr. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

# 6


hát nők nagy része akár egyedül is de gyereket akar, mert ez egy velük született ösztön.


Mégsem szabad gúnyolódni rajta.


Pl. nem mondunk olyat hogy "jaj ti nők mind a méhetek után mentek". "ez a mániátok, hogy gyereket akartok". "nevetséges ez a hülye gyerek vágy, felejetsétek már el" XD

2022. ápr. 20. 13:24
 9/28 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem mindennemű gúnyolódás gáz és ha sokat tapasztalod, válts környezetet
2022. ápr. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
91%
Az ötös kommentelő láttán felcsillant sok ezer férfi szeme és lerohanják őt a privátokkal!😂😂
2022. ápr. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!