Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha én nem akarok gyereket...

Ha én nem akarok gyereket férfiként és ezt ki is jelentem egy rokonsági összejövetelen akkor azon ki fognak akadni az emberek?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok. Nem olyan régen ért véget egy 7 éves kapcsolatom.


Pár évig biztos nem akarok barátnőt gyereket egyáltalán nem.


Persze azt mondják akármikor megtörténhet hogy találkozok valakivel és minden megváltozik, bár kétlem.


Lesz majd egy rokoni összejövetel hamarosan. Szinte mindenkinek van már gyereke.


Ha megkérdezik és én mindenki előtt mondom, hogy gyerek nélkül akarom leélni az életem ki fognak akadni az emberek szerintetek ?



2022. márc. 9. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztosan.
2022. márc. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük, a te életed, ők meg majd feldolgozzák valahogy a kapott infót.
2022. márc. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Miért kellene ezt "kijelenteni" mások elött??? EZ magánügyed, nem tartozik senkire. Ha ilyen kijelentést teszel, akkor attól kezdve minden rokon ezzel fog zaklatni, ha nem nyilatkozol, akkor meg senkit nem érdekel a téma komolyabban.
2022. márc. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
igen. De nem azért mert nem akarsz, hanem mert hangoztatod. Senkit se érdekel rajtad.. nem kell bizonygatni az igazadat.
2022. márc. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

Finomíts a kijelentésen: egyelőre úgy gondolod, hogy nem akarsz.... Per pillanat nem tudod elképzelni, hogy vala is gyereked legyen.... Vagy valami hasonló.


De miért kérdeznének rá, ha tudják, hogy most szakítottál és nincs új barátnőd?

Max akkor szoktak ilyenről kérdezni, mikor már egy ideje együtt vagy valakivel, nem?

2022. márc. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem ismerjük a rokonságodat, és nem tudjuk hogy mennyire vagytok közel egymáshoz, ezért nem tudjuk megmondani.


Nekem 29 éves nőként szintén nincs gyerekem, és nem kell a hátam közepére sem, dtoval azt szoktam mondani az ilyenekre, hogy gyereket szülni a jelen világba tisztességtelen a gyerekkel szemben. Etikusabb ha gyermektelen marad aki tud, hiszen a klímakatasztrófa szélén állunk, az ország gazdasága romokban, és nem is fog megjavulni az életünkben, jöhet még menekültválság is. Sőt, az oroszok most adtak még egy kifogást.

NEM hiszek ebben a nézőpontban, viszont a legjobb védekezés a támadás.

2022. márc. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%

Jaj,ezek a válaszok....

Nyilván nem a kérdező akarja ezt hangoztatni.

Vannak emberek,akik másról sem képesek beszélni,csak erről.

És bizony nem veszik észre magukat,rá is kérdeznek,hogy te is nem akarsz-e.


Szerintem,ha nem akarsz,és megkérdezik,nem kell mellé beszélni,hanem egyenesen meg kell mondani,hogy te nem akarsz,ennyi.

Ha ilyen "majd később" stb kamu,kitérő válaszokat adsz,visszatérő téma lesz.


Akinek meg nem tetszik,nem kell vele foglalkozni,rokonait nem választja az ember,de nem is kötelező velük tartani a kapcsolatot!

2022. márc. 10. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vélhetően ki fognak akadni, de ez maradjon az ő problémájuk!

Közük: 0!

2022. márc. 10. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!