Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha kiutaznék Amerikába és ott...

Ha kiutaznék Amerikába és ott élnék akkor az emberek szemében lenne különbség egy amerikai és köztem? (mármint, hogy magyar vagyok ő meg amcsi)

Figyelt kérdés

2019. jún. 24. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan.
2019. jún. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Attól függ melyik részre mész. Egy New Yorkban nem annyira, egy Alabamában meg minden nap rád hívnák a bevándorlásiakat.
2019. jún. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ranezesre nem mondana meg senki hogy nem vagy amerikai ha csak elsetal melletted de ha beszelesz angolul akkor halljak hogy van akcentudsod.

Sokan azt sem tudjak hogy hol van Magyarorszag tehat semmi velemenyuk nincs errol. Tolem mar kezdeztek hogy van e tengerpartunk meg hogy milyen nyelvet beszelnek Magyarorszagon :D

2019. jún. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Másodrendű állampolgár lennél, egy bizonyos skálán még a takarítónéni is feletted van.
2019. jún. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már! Én LA ben voltam, és az emberek 80%a valamilyen bevándorló szerintem. Az még tök mindegy hogy koreai, mexikói, afro, vagy Magyar nem?
2019. aug. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A brutalis magyar akcentusod kulonbseget tenne, de ha nem szolalsz meg es ugy nezel ki mint egy amerikai akkor nem nagyon lenne
2019. aug. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!